×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Air France oficjalnie zamyka swoją młodzieżową linię


Air France oficjalnie ogłosiło plany zamknięcia linii Joon. Przewoźnik zostanie wchłonięty przez macierzystą firmę, po tym jak nie udało mu się przekonać do siebie klientów, pracowników i inwestorów.


Jak już wcześniej informowaliśmy, likwidacja linii była już praktycznie przesądzona. Teraz Air France oficjalnie potwierdziło, że to już koniec tego eksperymentu. 

Po wielu rozmowach z pracownikami i klientami, a także w porozumieniu ze związkami, Air France zdecydowało się na rozpoczęcie projektu badającego przyszłość marki Joon oraz integrację pracowników i samolotów Joon z Air France. Pomimo pewnych pozytywów marka była trudna do zrozumienia od samego początku dla klientów, pracowników, rynku i inwestorów. Obecność Joona osłabiła moc marki Air France - poinformował przewoźnik w oświadczeniu prasowym. 


Wszystkie loty Joon, na które sprzedano bilety  będą honorowane przez samego przewoźnika lub przez Air France.

Joon miał być przewoźnikiem skierowanym i odpowiadającym na potrzeby millenialsów, czyli ludzi od 18 do 35 roku życia. Szerzej o tym projekcie pisaliśmy w naszym Felietonie. 

fot. mat. prasowe
gość_70cbf - Profil
gość_70cbf
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie