×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT chce latać ze Lwowa do Toronto


LOT zaproponował uruchomienie bezpośrednich lotów ze Lwowa do Toronto - twierdzi Tatiana Romanovska, prezes portu lotniczego we Lwowie. Jednak przed wykonywaniem lotów na trasie z Ukrainy do Kanady stoją przeszkody formalne.Według Romanovskiej polski przewoźnik miałby latać z Lwowa do Toronto raz w tygodniu samolotem typu Boeing 787-8 Dreamliner. Aczkolwiek LOT jako linia zarejestrowana w Polsce nie może wykonywać bezpośrednich rejsów komercyjnych z Ukrainy do Kanady. 


Prezes lwowskiego lotniska poinformowała, że kolejną linią zainteresowaną lotami do Lwowa jest KLM. Jednak ze względu na brak odpowiednich slotów na lotnisku w Amsterdamie ogłoszenie tego połączenia nie jest jeszcze możliwe. Holenderski przewoźnik liczy szczególnie na ruch przesiadkowy między Ukrainą a Stanami Zjednoczonymi. 

Obecnie PLL LOT oferuje bezpośrednie loty z Krakowa do Chicago, z Rzeszowa do Newark oraz z Budapesztu do Chicago i Nowego Jorku. 

fot. mat. prasowe
gość_4632d - Profil
gość_4632d
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie