×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Qatar Airways rozwija loty do Europy


Katarski przewoźnik zdecydował się na częstsze loty lub używanie większych samolotów na swoich czterech europejskich połączeniach.


Qatar Airways zwiększyły liczbę bezpośrednich lotów z Dohy do Gatwick, a także podstawi większe samoloty do obsługi swoich tras do Helsinek, Sztokholmu i Manchesteru.

Liczba lotów do Gatwick zostanie zwiększona z 14 do 16 tygodniowo. Trasa została przywrócona w maju br. po siedmiu latach i jest obsługiwana przez boeinga 787. Ponadto do Manchesteru i Sztokholmu będzie można polecieć boeingiem 777, który zostanie zamieniony z mniejszym airbusem A350. Loty do Helsinek przeniosą się z airbusa A320 na pokład airbusa A330.


W tym roku Qatar zwiększył także częstotliwość lotów m. in. do takich miast jak Manchester, Edynburg, Wiedeń, Zurych, Kopenhaga, Madryt, Rzym, Ho Chi Minh, Bangkok, Montreal, a także do Warszawy. Zapowiedział także nowe połączenia do Gothenburga w Szwecji i Da Nang w Wietnamie.

- Trasa do Gatwick będzie obsługiwana na stałe. Nie jest to prawda, że loty odbywać się będą tylko do czasu, gdy na Heathrow znajdą się sloty dla Qatar Airways. Wszystkich pasażerów zapraszamy do korzystania z dodatkowych połączeń do Londynu umożliwiających większą elastyczność w podróżowaniu - powiedział dla Business Travell Akbar Al Baker, prezes Qatar Airways.gość_96ee2 - Profil
gość_96ee2
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie