LOT z nagrodą od Global Travelera

Blanka Flis - Profil Blanka Flis
27 grudnia 2018 11:42
5 komentarzy
LOT zdobył tytuł "Najlepszej Linii w Europie Wschodniej" przyznawany co roku przez amerykański magazyn Global Traveler. Co ważne nagrodę w głosowaniu przyznają sami czytelnicy, a więc znawcy branży i osoby, które często podróżują.
Reklama

Polski przewoźnik okazał się bezkonkurencyjny w porównaniu z innymi liniami oferującymi połączenia lotnicze w regionie. Podczas uroczystej gali, która odbyła się w Los Angeles, wręczano nagrody w ponad 70 kategoriach. Tytuł „Najlepsza Linia Wschodniej Europy” po raz drugi z rzędu otrzymał LOT wyprzedzając w rankingu Aeroflot, Wizz Air czy Croatia Airlines.

- Jesteśmy dumni z wyróżnienia przyznanego w prestiżowym rankingu amerykańskiego magazynu Global Traveler. To ważna nagroda, która świadczy o rosnącej popularności i rozpoznawalności LOT-u również za Oceanem. Intensywny rozwój połączeń krótkiego i dalekiego zasięgu, nowoczesne samoloty, które stale pozyskujemy oraz wysoka jakość obsługi na pokładzie sprawiają, że LOT jest dzisiaj ulubioną linią pasażerów w podróżach do i z najszybciej rozwijającego się regionu Europy – CEE. To kolejny dowód, że kierunek, który obraliśmy trzy lata temu wprowadzając strategię rentownego wzrostu był słuszny - powiedział odbierając nagrodę w imieniu LOT-u Adrian Kubicki, dyrektor biura komunikacji korporacyjnej LOT-u. - W tym toku przewieziemy 8,8 mln pasażerów czyli dwukrotnie więcej niż w 2016, a w przyszłym roku, przewidujemy, że będzie ich aż 10 mln - dodał.

LOT został również wyróżniony w kategorii „Najlepsze nowe połączenie lotnicze” za uruchomienie bezpośrednich rejsów z Nowego Jorku do Budapesztu w maju br.

Global Traveler jest amerykańskim magazynem skierowanym do grupy wysokiego stopnia menedżerów amerykańskich często podróżujących wewnątrz USA i po całym świecie. Najlepsi zostali wybrani w wyniku otwartych ankiet wypełnionych przez czytelników Global Traveler w okresie od 1 stycznia do 30 września 2018r.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_d1fee 2018-12-29 01:45   
gość_d1fee - Profil gość_d1fee
Brawo dla calego zespolu w Locie!
Cos naprawde dobrego sie dzieje w polskim prewoznikiem:
Rok 2016: 51 samolotow i 5.5 mln pax
Rok 2018: 72 samolotow i 8.9 mln pax
Rok 2019: 83+ samolotow i 10mlm + pax
pozpiotr 2018-12-28 12:39   
pozpiotr - Profil pozpiotr
Brawo LOT :)
Wróćcie jeszcze do nieodpłatnego cateringu, wyrzućcie dashe i będzie pełnia szczęścia...
gość_ae0fc 2018-12-27 21:55   
gość_ae0fc - Profil gość_ae0fc
Ja myślę, że Budapeszt - Chicago powinno być sezonowe lub zastąpione przez Budapeszt - Los Angeles/Seul/Tokio i być może też sezonowe.

Budapeszt - Nowy Jork zdecydowanie powinno pozostać całoroczne.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama