×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Gdy ruch na niebie zanika, życzymy Wam...


Nadszedł wyczekiwany czas Świąt Bożego Narodzenia. Nasza redakcja także przyłącza się do lawiny życzeń dla naszych Czytelników, Partnerów, sympatyków i wszystkich, do których te pozdrowienia dotrą.Kilkadziesiąt najbliższych godzin, to czas kiedy w Europie i sporej części świata ruch na niebie niemal zamiera. Daje to wytchnienie wszystkim pracownikom lotnictwa, którzy w ostatnich dniach wyjątkowo intensywnie pracowali. Wielu pasażerów, lotników, obsługi lotnisk wróci do domów i w rodzinnym gronie spędzi Święta Bożego Narodzenia. Ale nie wszyscy: niektórzy nadal czuwać będą nad naszym bezpieczeństwem, niektórzy spędzą służbę w wieżach kontroli lotów, czy na pokładach samolotów w służbie pasażerom.


Z wszystkimi, którzy czy to w domu czy to w pracy, chcemy podzielić się życzeniami. Niechaj najbliższe dni upłyną w spokoju, rodzinnej atmosferze. Może trochę refleksyjnie, może melancholijnie, ale zawsze radośnie. Nieważne gdzie jesteśmy, kim jesteśmy i skąd pochodzimy. Przesłanie Świąt Bożego Narodzenia jest niezwykle uniwersalne. Każdego roku niesie nam tę samą naukę: kochajmy się, szanujmy i bądźmy blisko siebie. Nie strońmy od pomocy tym, którzy jej potrzebują. Cieszmy się każdym dniem. Nie bądźmy samolubni, rozglądajmy się wokół: nigdy nie wiemy, czy ktoś akurat teraz, w tej chwili nie wyciąga do nas dłoni z prośbą o wsparcie. Pamiętajmy o naszej Ziemi, naszym miejscu, naszym wspaniałym i wielkim domu: niechaj wielkie koło życia toczy się w zgodzie z naturą. 

Wesołych Świąt!


Redakcjagość_527e5 - Profil
gość_527e5
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie