Gdy ruch na niebie zanika, życzymy Wam...

Redakcja  - Profil Redakcja
24 grudnia 2018 15:50
3 komentarze
Nadszedł wyczekiwany czas Świąt Bożego Narodzenia. Nasza redakcja także przyłącza się do lawiny życzeń dla naszych Czytelników, Partnerów, sympatyków i wszystkich, do których te pozdrowienia dotrą.
Reklama
Kilkadziesiąt najbliższych godzin, to czas kiedy w Europie i sporej części świata ruch na niebie niemal zamiera. Daje to wytchnienie wszystkim pracownikom lotnictwa, którzy w ostatnich dniach wyjątkowo intensywnie pracowali. Wielu pasażerów, lotników, obsługi lotnisk wróci do domów i w rodzinnym gronie spędzi Święta Bożego Narodzenia. Ale nie wszyscy: niektórzy nadal czuwać będą nad naszym bezpieczeństwem, niektórzy spędzą służbę w wieżach kontroli lotów, czy na pokładach samolotów w służbie pasażerom.


Z wszystkimi, którzy czy to w domu czy to w pracy, chcemy podzielić się życzeniami. Niechaj najbliższe dni upłyną w spokoju, rodzinnej atmosferze. Może trochę refleksyjnie, może melancholijnie, ale zawsze radośnie. Nieważne gdzie jesteśmy, kim jesteśmy i skąd pochodzimy. Przesłanie Świąt Bożego Narodzenia jest niezwykle uniwersalne. Każdego roku niesie nam tę samą naukę: kochajmy się, szanujmy i bądźmy blisko siebie. Nie strońmy od pomocy tym, którzy jej potrzebują. Cieszmy się każdym dniem. Nie bądźmy samolubni, rozglądajmy się wokół: nigdy nie wiemy, czy ktoś akurat teraz, w tej chwili nie wyciąga do nas dłoni z prośbą o wsparcie. Pamiętajmy o naszej Ziemi, naszym miejscu, naszym wspaniałym i wielkim domu: niechaj wielkie koło życia toczy się w zgodzie z naturą.

Wesołych Świąt!

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
pozpiotr 2018-12-26 00:56   
pozpiotr - Profil pozpiotr
Radosnych Świąt :)
klunton 2018-12-26 00:10   
klunton - Profil klunton
Cicha Noc jest śpiewana (!!!) w 300 językach na całym swiecie, począwszy od krajów arabskich, kraje Afryki, Azja, nawet Korea Południowa i Chiny. Musi być w tym jakaś magia.
Zdrowia Wam życzę, świąt spędzonych w gronie najbliższych Wam ludzi. Zawodowej ciekawosci oraz lekkiego pióra drodzy Redaktorzy, bo dzięki Wam i temu że Wam się chce moja miłość do lotniska trwa mimo że już tam nie pracuje.. Wielka Piona! ;)
gość_1d827 2018-12-25 00:40   
gość_1d827 - Profil gość_1d827
Wam również życzę wesołych, spokojnych świąt oraz wysokich lotów ;)
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy