×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Więcej lotów ze Szczecina do Warszawy


Polskie Linie Lotnicze LOT od sezonu letniego zwiększą liczbę porannych rejsów ze Szczecina do Warszawy z 4 do 6 tygodniowo. W sumie na tej trasie mieszkańcy województwa zachodniopomorskiego mogą podróżować LOT-em 4 razy dziennieObecnie polski przewoźnik oferuje pasażerom wygodną siatkę do 4 połączeń dziennie. Kilka miesięcy temu LOT wprowadził dodatkowe połączenie obsługiwane cztery w tygodniu z wylotem ze Szczecina o poranku i powrotem późnym wieczorem tego samego dnia. Połączenie to okazało się sukcesem, dlatego LOT zdecydował o zwiększeniu liczby porannych rejsów z 4 do 6 tygodniowo. Trwają ostateczne uzgodnienia w tej sprawie, jednak najprawdopodobniej nowe rejsy będą realizowane już w przyszłoroczne wakacje.

Poranne wyloty ze Szczecina dają pasażerom możliwość dotarcia do kilkudziesięciu miast w Europie i powrotu do Szczecina nawet tego samego dnia. Wystarczy wsiąść do samolotu, który startuje około godziny 6, by jeszcze przed 10 znaleźć się w Pradze, Paryżu, Frankfurcie czy Budapeszcie. Cieszymy się, że dzięki zainteresowaniu naszych klientów możemy rozwinąć to połączenie i sprawić, że będzie obsługiwane niemal codziennie – mówi Adrian Kubicki, dyrektor biura komunikacji LOT-u. 


Stały rozwój połączeń ze Szczecina pokazuje, że pasażerowie mimo innych dostępnych opcji chcą rozpoczynać swoją podróż na lotnisku Szczecin Goleniów i chcą podróżować LOT-em nie tylko do Warszawy, ale i w inne miejsca na świecie – dodaje.

Liczba pasażerów podróżujących między Szczecinem a Warszawą rośnie. W 2017 roku – przy 3 rejsach dziennie – z usług LOT-u na tej trasie skorzystało prawie 120 tys. osób, z czego aż 1/4 przesiadała się w Warszawie na dalsze rejsy. Wśród najpopularniejszych kierunków oprócz Warszawy są Kraków, Rzeszów, Toronto, Kijów, Nowy Jork i Chicago. Wszystkie rejsy realizowane są samolotami typu Bombardier Q400.gość_16b9f - Profil
gość_16b9f
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie