×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air poleci z Katowic na Fuerteventurę


Linia lotnicza Wizz Air poleci z Katowic na jedną z Wysp Kanaryjskich - Fuerteventurę.Węgierski przewoźnik będzie latać z Katowic na Fuereteventurę raz w tygodniu, w czwartki. Połączenie zainaugurowane zostanie 25 kwietnia 2019 roku. Fuerteventura jest wyspą znaną z wulkanicznej ziemi i pięknych plaż. Wietrzny klimat czyni ją rajem dla wielbicieli surfingu i kitesurfingu. 
- Z ogromną radością świętujemy dzisiaj dodanie kolejnej atrakcyjnej trasy do naszej stale rozwijającej się siatki połączeń z Katowic. Najnowsza oferta obejmuje Fuerteventurę, należącą do Wysp Kanaryjskich. Jesteśmy przekonani, że to połączenie zostanie z entuzjazmem przyjęte przez naszych klientów, którzy będą chętnie korzystać z bezpośredniego połączenia do miejsca idealnego na wakacje przez cały rok - mówi Andras Rado, manager ds. komunikacji w Wizz Air.


Wraz z najnowszym połączeniem na Fuerteventurę, Wizz Air dodaje do sprzedaży 12 tys. nowych miejsc w Katowicach. W sumie katowicka siatka połączeń to 164 trasy do 29 krajów z 9 lotnisk w Polsce. Bilety na nowe połączenie są już w sprzedaży, a ich ceny zaczynają się od 169 złotych. gość_527e5 - Profil
gość_527e5
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie