×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


British Airways przywróci loty do Islamabadu


Latem przyszłego roku, linie British Airways wznowią loty do stolicy Pakistanu ponad dekadę po zaprzestaniu lotów do tego kraju z powodu obaw związanych z bezpieczeństwem.Linie zawiesiły codzienne połączenie z Londynu-Heathrow do stolicy kraju Islamabadu we wrześniu 2008 roku, po zamachach bombowych w stołecznym hotelu Marriott, w których zginęły 54 osoby.

Połączenie między Londynem i Islamabadem zostanie wznowione 2 czerwca 2019 roku i będzie realizowane trzy razy w tygodniu przy pomocy boeingów 787 Dreamliner.


- To ekscytujące, że wznowimy połączenie pomiędzy Islamabadem a Heathrow od przyszłego roku, które według nas będzie szczególnie popularne wśród brytyjskiej społeczności pakistańskiej, która zechce odwiedzić swoich krewnych - powiedział Robert Williams, szef działu sprzedaży BA dla regionu Azji i Pacyfiku oraz Bliskiego Wschodu.

Samoloty brytyjskiej linii lądować będą na nowym lotnisku w Islamabadzie, którego wielokrotnie przekładane otwarcie nastąpiło w końcu 3 maja br. Islamabad to druga obok japońskiej Osaki azjatycka nowość w siatce brytyjskiej linii na sezon letni 2019 roku.

Brytyjska linia na trasie między Londynem a Islamabadem o pasażerów konkurować będzie z liniami Pakistan International Airlines. Pakistańska linia lata z Heathrow również do największych miast w Pakistanie - Karaczi i Lahore.gość_4632d - Profil
gość_4632d
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie