×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


EasyJet ponownie poleci do Gdańska


Już 2 kwietnia 2019 r. brytyjski przewoźnik uruchomi loty z Gdańska do Berlina-Tegel, które obsługiwane będą trzy razy w tygodniu.


Z połączenia skorzystać będzie można we wtorki, czwartki oraz soboty. We wtorki i soboty samolot wystartuje z Berlina o 6:00, a do Gdańska dotrze o 7:05. Lot powrotny zaplanowany został na 7:45 by o 9:00 być już na lotnisku Tegel. Czwartkowa rotacja odbywa się popołudniu - start z Berlina o 15:00 i lądowanie w Gdańsku o 16:05, powrót o 16:45 i o 18:00 lądowanie w stolicy Niemiec.


Jesteśmy podekscytowani ogłoszeniem w dniu dzisiejszym nowego połączenia z i do Gdańska. Jesteśmy pewni, że nowa trasa Berlina będzie nie tylko popularna wśród pasażerów z Gdańska, ale również sprowadzi ruch turystyczny z Niemiec, który przyczyni się do wzrostu gospodarczego regionu – powiedział Thomas Haagensen, dyrektor zarządzający easyJet.

Ceny biletów mają rozpoczynać się od 35,99 EUR za podróż w jedną stronę, jednak w systemie rezerwacyjnym przewoźnika znaleźć można lepsze oferty.

Wejście easyJet do Gdańska to wspaniały prezent na święta. Gdy z naszej siatki połączeń zniknęła trasa do Berlina, w odpowiedzi na liczne zapytania pasażerów zapewnialiśmy, że będziemy zabiegali o jej powrót, zarówno wśród latających z naszego lotniska przewoźników, jak i u tych, których do Gdańska zapraszamy – skomentował także Tomasz Kloskowski, prezes portu lotniczego w Gdańsku.

Obecnie lotnisko w Gdańsku jest trzecim portem lotniczym w Polsce, po Krakowie oraz lotnisku Chopina w Warszawie, do którego lata easyJet. Warto przypomnieć, że przewoźnik rozpoczął już loty z gdańskiego Rębiechowa w październiku 2007 r. i zakończył je w maju 2008 r. Na pokładzie samolotu z pomarańczowym napisem polecieć można było do Londynu-Gatwick, Belfastu, Bristolu oraz Edynburga.gość_6cbeb - Profil
gość_6cbeb
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie