×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Enter Air: Umowa z Rainbow Tours na 2019


Działająca w Polsce linia lotnicza Enter Air poinformowała wczoraj (12.12) o podpisaniu z Rainbow Tours umowy dotyczącej współpracy w sezonie Lato 2019 - Zima 2019/2020. Wartość umowy szacowana jest na ok 171,1 mln PLN.


W czwartek 12 grudnia 2018 Enter Air podpisał z Rainbow Tours, polskim touroperatorem notowanym na giełdzie umowę czarteru, na mocy której sprzedawane będą miejsca w samolotach wraz z załogą. Umowa dotyczy sezonu Lato 2019 - Zima 2019/2020 i została zawarta z datą końcową 30 kwietnia 2020. W kontrakcie linia lotnicza zobowiązała się do świadczenia na rzecz Rainbow Tours przewozu lotniczego osób i bagażu.

 – Współpracujemy z Rainbow Tours od ośmiu lat i podpisany kontrakt jest naturalną konsekwencją naszych dobrych relacji. Chcemy się dalej rozwijać, dlatego współpraca ze sprawdzonymi partnerami jest dla nas bardzo istotna i zapewnia duży komfort przy optymalnym planowaniu programu handlowego  – powiedział Andrzej Kobielski, Członek Zarządu Enter Air.  

Poznaliśmy szacunkową wartość umowy, która wynosi ok 171,1 mln PLN. Dokładna kwota określona zostanie po zakończeniu kontraktu, ponieważ łączna cena zrealizowanych usług nie jest na tym etapie możliwa do ustalenia. Tym samym ostateczne wartości mogą odbiegać od przewidywanych. Wiadomo natomiast, że rozliczenia będą realizowane na bieżąco zgodnie z harmonogramem lotów czarterowych.

Enter Air to największa prywatna linia lotnicza działająca w Polsce, która realizuje połączenia lotniczego dla czołowych biur podróży z kraju i zagranicy. Samoloty przewoźnika operują w ponad 30 krajach, min. w Islandii, Portugalii, Kenii czy na Wyspach Zielonego Przylądka. Flota Enter Air składa się z 19 boeingów 737-800 i jednego 737 MAX 8. Stałe bazy linii to Warszawa, Katowice, Poznań, Wrocław i Paryż, zaś sezonowo funkcjonują też takie jak Londyn, Madryt, Praga i Tel Awiw.

Rainbow Tours to spółka założona w 1990 roku, która budowała na polskim rynku obraz profesjonalnych biur podróży i ustanawiała standardy. Była też jednym z założycieli Polskiego Związku Organizatorów Turystyki. Poza oczywistym zakresem usług organizacji wycieczek firma zaangażowana jest również poprzez podmioty zależne w rynek hotelarski.

fot. mat. prasowe
inf. Enter Air
gość_49189 - Profil
gość_49189
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie