×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Aer Lingus przeprasza pracowników


W piątek (06.12) Aer Lingus skierował do swoich pracowników list, w którym przeprasza za wysnuwanie pod ich adresem zarzutów o niestosowne zachowanie w stosunku do majątku pasażerów i samej linii.


Irlandzka linia przygotowała przeprosiny skierowane do swoich załóg w związku z doniesieniami prasowymi jakoby kadra zarządzająca zarzucała pracownikom niestosowne zachowanie w stosunku do powierzanego mienia. Chodziło o nadużycia dotyczące kradzieży, w tym własności podróżnych oraz samej linii, a także ponadprzeciętne zużycie niektórych zasobów. Rzecznik prasowy przewoźnika potwierdził, że list z przeprosinami trafił do agencji prasowych 7 grudnia br.

Związek zawodowy SIPTU, który reprezentuje pracowników personelu pokładowego Aer Lingus, podał informację, że list wystosowany przez Aer Lingus jest następstwem spotkania z menadżerami wyższego szczebla, które odbyło się dzień wcześniej.

Reprezentacja SIPTU przyjęła przeprosiny skierowane do pracowników przez Aer Lingus. Mimo to nasza sekcja zajmująca się sprawami pracowników zatrudnionych w tej linii nadal twierdzi, że jest to tylko niewielka ulga dla oskarżanych osób, która nigdy nie będzie w stanie całkowicie zrekompensować im, ich rodzinom i przyjaciołom doznanej urazy i zakłopotania - powiedział Greg Ennis, szef działu transportu, lotnictwa i energetyki w SIPTU. - Członkowie tej sekcji zapowiedzieli, że najszybciej jak to możliwe odbędzie się spotkanie z naszymi radcami prawnymi, na którym sprawa zostanie dogłębnie przeanalizowana.


fot. mat. prasowegość_7c84a - Profil
gość_7c84a
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie