Aer Lingus przeprasza pracowników

Mateusz Gałabuda - Profil Mateusz Gałabuda
12 grudnia 2018 08:25
W piątek (06.12) Aer Lingus skierował do swoich pracowników list, w którym przeprasza za wysnuwanie pod ich adresem zarzutów o niestosowne zachowanie w stosunku do majątku pasażerów i samej linii.
Reklama

Irlandzka linia przygotowała przeprosiny skierowane do swoich załóg w związku z doniesieniami prasowymi jakoby kadra zarządzająca zarzucała pracownikom niestosowne zachowanie w stosunku do powierzanego mienia. Chodziło o nadużycia dotyczące kradzieży, w tym własności podróżnych oraz samej linii, a także ponadprzeciętne zużycie niektórych zasobów. Rzecznik prasowy przewoźnika potwierdził, że list z przeprosinami trafił do agencji prasowych 7 grudnia br.

Związek zawodowy SIPTU, który reprezentuje pracowników personelu pokładowego Aer Lingus, podał informację, że list wystosowany przez Aer Lingus jest następstwem spotkania z menadżerami wyższego szczebla, które odbyło się dzień wcześniej.

- Reprezentacja SIPTU przyjęła przeprosiny skierowane do pracowników przez Aer Lingus. Mimo to nasza sekcja zajmująca się sprawami pracowników zatrudnionych w tej linii nadal twierdzi, że jest to tylko niewielka ulga dla oskarżanych osób, która nigdy nie będzie w stanie całkowicie zrekompensować im, ich rodzinom i przyjaciołom doznanej urazy i zakłopotania - powiedział Greg Ennis, szef działu transportu, lotnictwa i energetyki w SIPTU. - Członkowie tej sekcji zapowiedzieli, że najszybciej jak to możliwe odbędzie się spotkanie z naszymi radcami prawnymi, na którym sprawa zostanie dogłębnie przeanalizowana.


fot. mat. prasowe
Reklama
Tagi
aer lingus

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama