×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT będzie latał cztery razy dziennie do Tallinna


Od 14 stycznia 2019 PLL LOT zaoferują dodatkowe rejsy między Warszawą i Tallinem. Dołożona zostanie czwarta rotacja w ciągu doby sześć razy w tygodniu.Wylot rejsu LO791 przewidziano z Lotniska Chopina na godz. 22:45, a przylot do stolicy Estonii nastąpi z kolei o godz. 1:25 następnego dnia (czasu lokalnego). Lot ten będzie wykonywany od poniedziałku do piątku i w niedziele. W drogę powrotną samolot (LO792) wyruszy codziennie oprócz niedziel o godz. 6:05 i dotrze do hubu polskiego przewoźnika o godz. 6:40. Do obsługi połączenia podstawiane mają być bombardiery CRJ900 w barwach Nordiki. 

- Powyższa zmiana to wyjście naprzeciw potrzebom pasażerów. Czwarta rotacja dziennie powinna być przydatna w kontekście zapowiadanego przez Nordikę zawieszenia od połowy stycznia połączeń z Tallinna do niektórych portów w Europie Zachodniej. Dzięki poprawionej ofercie LOT-u na trasie do stolicy Estonii pasażerowie zyskają możliwość dotarcia z Tallinna do portów docelowych w Europie Zachodniej przez Warszawę - skomentował Konrad Majszyk z Biura Prasowego PLL LOT.

Jak argumentuje przewoźnik połączenie to spełnia oczekiwania zarówno pod względem przychodów jak i wypełnienia. Liczba rejsów do Tallinna systematycznie rośnie, przede wszystkim dzięki współpracy z Nordiką. Początkowo narodowa linia przewoziła na nich 30 tys. pasażerów rocznie. Obecnie to już 120 tys. osób, z czego ok. 75 proc. to podróżni transferowi. 


To kolejne zwiększenie oferowania na trasach europejskich przez PLL LOT. W styczniu pojawią się dodatkowe rejsy do Stambułu i Amsterdamu. Zainaugurowane zostaną także loty do Londynu-City.

Bilety na dodatkowe rejsy dostępne są w systemie rezerwacyjnym przewoźnika i u pośredników:
  
Warszawa - Tallin

fot. mat. prasowe
#AKTUALIZACJA: 07.12.2018: dochodzi komentarz PLL LOT#gość_6ef1b - Profil
gość_6ef1b
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie