×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Royal Air Maroc nowym członkiem oneworld


Royal Air Maroc zostaną nowym członkiem oneworld. Pełna integracja marokańskiego przewoźnika ze strukturami sojuszu jest przewidywana do połowy 2020 roku.Linie zostaną 14. pełnoprawnym i pierwszym afrykańskim członkiem oneworld. Dotychczas sojusz na tym rynku jest reprezentowany jedynie przez partnerskiego przewoźnika Comair z RPA, który wykonuje rejsy pod marką British Airways. 

Royal Air Maroc posiadają flotę złożoną z 55 samolotów i oferują połączenia do 94 miast w 49 krajach w Afryce, Ameryce Północnej i Południowej, Europie oraz na Bliskim Wschodzie. Główną bazą linii jest port lotniczy w Casablance. 


Dzięki przystąpieniu Royal Air Maroc do oneworld pasażerowie sojuszu będą mogli skorzystać z przelotów na 34 nowych w trasach w ponad 20 krajach dotąd nieobsługiwanych przez żadnego z jego członków. 

Oneworld jest jednym z trzech największych sojuszy lotniczych na świecie. Należą do niego American Airlines, British Airways, Cathay Pacific, Finnair, Iberia, Japan Airlines, LATAM, Malaysia Airlines, Qantas, Qatar Airways, Royal Jordanian, SriLankan i S4.

Fot. P. Bożykgość_4abd0 - Profil
gość_4abd0
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie