×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Turkish Airlines zmienią terminal w Manili


Od 1 stycznia 2019 Turkish Airlines będą obsługiwane w Manili w Terminalu 3, a nie jak dotychczas - w Terminalu 1. To jednak nie zmieni znacząco sytuacji pasażerów przesiadających się na rejsy code-share parterów tureckiego przewoźnika.Terminal 3 jest największym ze wszystkich czterech terminali lotniska im. Ninoy Aquino w Manili. Operują stąd głównie tanie linie (przede wszystkim Cebu Pacific, airasia czy Cathay Dragon), przewoźnicy europejscy (KLM) i amerykańscy (Delta). Tutaj także lądują wszystkie rejsy krajowe Cebu Pacific i Philippines airasia. 


Sytuacja nie zmieni się jednak dla pasażerów Turkish Airlines, którzy w Manili przesiadają się na rejsy code-share partnerów: PAL Express i Philippines Airlines, którzy operują z Terminalu 2. Nadal będą oni musieli przechodzić przez odprawę paszportową zaraz po przylocie i odbierać bagaże. Następnie będą musieli sami przemieścić się między terminalami, ponownie nadać walizki i przechodzić proces kontroli bezpieczeństwa. 

Turkish Airlines latają między Stambułem a Manilą codziennie boeingiem 777. Połączenie zostało zainaugurowane w 2011 r.

fot. Mithril Cloud (wikimedia.org, CC)gość_4abd0 - Profil
gość_4abd0
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie