×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


British Airways poleci z Heathrow do Lublany i Montpellier


Latem 2019 brytyjski przewoźnik poleci z lotniska Londyn-Heathrow do Lublany w Słowenii oraz Montpellier we Francji. Obie trasy będą sezonowe.Loty do francuskiego miasta rozpoczną się 11 lipca 2019 i będą obsługiwane cztery razy w tygodniu (poniedziałki, czwartki, soboty i niedziele), podczas gdy po raz pierwszy z głównego londyńskiego lotniska do słoweńskiej stolicy polecieć będzie można 12 lipca, a loty odbywać się będą dwa razy w tygodniu (poniedziałki, piątki). Na obu kierunkach pasażerom posłuży airbus A320. Ostatnie rejsy na tych trasach odbędą się 2 września 2019 r.


Przed nami ekscytujące lato 2019 - stale dodajemy kolejne trasy do naszej i tak już rozbudowanej siatki połączeń. Zawsze staramy się rozwijać ofertę wakacyjną i zapewnić naszym klientom jeszcze większy wybór miejsc w konkurencyjnych cenach. Oprócz uruchomienia pięciu nowych europejskich kierunków, w naszej siatce długodystansowej także pojawi się wiele nowych tras - powiedział Sean Doyle, dyrektor British Airways ds. siatki połączeń. 

Przewoźnik już ogłosił rozpoczęcie w sezonie letnich lotów ze swojej głównej bazy do Bastii na Korsyce, Prewezy w Grecji, Charleston i Pittsburgha w Stanach Zjednoczonych oraz do Osaki w Japonii. British Airways zwiększą także w lecie liczbę rejsów do Budapesztu, Inverness, Malagi, Marsylii, Nantes, Olbii, Palermo i Walencji. 

W ubiegłym tygodniu British Airways uruchomiło również nową trasę z Londynu-Gatwick do Palmy. Loty będą wykonywane trzy razy w tygodniu  we wtorki, piątki i niedziele do 29 marca 2019 r., kiedy częstotliwość lotów zostanie zwiększona na okres letni.

Bilety na nowe połączenia dostępne są w sprzedaży zarówno poprzez stronę przewoźnika jak i u pośredników:
fot.: materiały prasowegość_4abd0 - Profil
gość_4abd0
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie