British Airways poleci z Heathrow do Lublany i Montpellier

Jakub Kolanko - Profil Jakub Kolanko
05 grudnia 2018 11:30
1 komentarz
Latem 2019 brytyjski przewoźnik poleci z lotniska Londyn-Heathrow do Lublany w Słowenii oraz Montpellier we Francji. Obie trasy będą sezonowe.
Reklama

Loty do francuskiego miasta rozpoczną się 11 lipca 2019 i będą obsługiwane cztery razy w tygodniu (poniedziałki, czwartki, soboty i niedziele), podczas gdy po raz pierwszy z głównego londyńskiego lotniska do słoweńskiej stolicy polecieć będzie można 12 lipca, a loty odbywać się będą dwa razy w tygodniu (poniedziałki, piątki). Na obu kierunkach pasażerom posłuży airbus A320. Ostatnie rejsy na tych trasach odbędą się 2 września 2019 r.


- Przed nami ekscytujące lato 2019 - stale dodajemy kolejne trasy do naszej i tak już rozbudowanej siatki połączeń. Zawsze staramy się rozwijać ofertę wakacyjną i zapewnić naszym klientom jeszcze większy wybór miejsc w konkurencyjnych cenach. Oprócz uruchomienia pięciu nowych europejskich kierunków, w naszej siatce długodystansowej także pojawi się wiele nowych tras - powiedział Sean Doyle, dyrektor British Airways ds. siatki połączeń.

Przewoźnik już ogłosił rozpoczęcie w sezonie letnich lotów ze swojej głównej bazy do Bastii na Korsyce, Prewezy w Grecji, Charleston i Pittsburgha w Stanach Zjednoczonych oraz do Osaki w Japonii. British Airways zwiększą także w lecie liczbę rejsów do Budapesztu, Inverness, Malagi, Marsylii, Nantes, Olbii, Palermo i Walencji.

W ubiegłym tygodniu British Airways uruchomiło również nową trasę z Londynu-Gatwick do Palmy. Loty będą wykonywane trzy razy w tygodniu we wtorki, piątki i niedziele do 29 marca 2019 r., kiedy częstotliwość lotów zostanie zwiększona na okres letni.

Bilety na nowe połączenia dostępne są w sprzedaży zarówno poprzez stronę przewoźnika jak i u pośredników:
fot.: materiały prasowe
Reklama

Ostatnie komentarze

gość_92027 2018-12-05 12:54   
gość_92027 - Profil gość_92027
Czas na nowe połączenia z Polski
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama