×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air: W listopadzie ponad 2,4 mln klientów


W minionym miesiącu z usług węgierskiego Wizz Aira skorzystało ponad 2,4 mln podróżnych. To o 11,2 proc. więcej niż w tym samym miesiącu ubiegłego roku.Oferowanie węgierskiej linii zwiększyło się w październiku o 7,7 proc. do ponad 2,63 mln miejsc w stosunku do jedenastego miesiąca 2017 roku. Zwiększyło się także wypełnienie pokładów o 2,9 proc. do poziomu 91,2 proc.


Najważniejszym wydarzeniem ubiegłego miesiąca w działalności linii Wizz Air oraz jednym z ważniejszych wydarzeń na polskim rynku lotniczym było ogłoszenie utworzenia nowej bazy linii w Krakowie. W ubiegłym miesiącu linia zainaugurowała również działalność supernowoczesnego Centrum Treningowego w Budapeszcie, przystosowanego do organizacji szkoleń teoretycznych i praktycznych obejmujących symulację lotu i kabiny.

O wpływie utworzenia bazy węgierskiej linii w krakowskim porcie lotniczym na lokalny rynek oraz o jej wpływie na funkcjonowanie lotniska w Pyrzowicach i nie tylko, piszemy w raporcie Wizz w Krakowie spodziewany od lat.

Fot. Katowice Airportgość_4abd0 - Profil
gość_4abd0
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie