Flying Blue: Nowe kierunki w promocji milowej

Marek Stus - Profil Marek Stus
02 grudnia 2018 12:09
Linie Air France i KLM ogłosiły nowe kierunki dostępne w promocyjnych stawkach milowych dla członków programu lojalnościowego Flying Blue.
Reklama

W ramach cyklicznej akcji "Promo Awards" pojawia się możliwość zarezerwowania biletów w stawkach o 20-50% niższych od standardowej liczby mil obowiązującej w programie Flying Blue. Aktualna odsłona promocji dotyczy podróży od 1 lutego do 31 marca 2019 r., a rezerwacji w jej ramach można dokonywać do 31 grudnia br.


Tym razem promocją objęte są wybrane przeloty europejskie oraz rejsy z Europy do USA, Afryki, Azji i na Bliski Wschód. Pełny wykaz kierunków i stawek milowych w aktualnej edycji "Promo Awards" znajduje się tutaj.


Spośród dostępnych tras najciekawsze w tej edycji wydają się połączenia z Europy do Kanady. Przykładowo przelot z Warszawy do Edmonton w klasie biznes kosztuje 30250 mil i 205,83 euro.


Atrakcyjnie kształtują się również stawki za bilety w klasie ekonomicznej premium do Azji, np. z Warszawy do Tajpej taki bilet w jedną stronę kosztuje 36 tys. mil i 141,06 euro.

Bilety rezerwowane za mile w promocyjnych stawkach podlegają następującym zasadom:
  • Rezerwacji można dokonywać wyłącznie na stronie Air France lub KLM, nie jest dostępna w innych kanałach rezerwacyjnych
  • Liczba miejsc na danej trasie jest ograniczona
  • Daty podróży nie mogą być zmieniane i bilety są niezwracalne
  • Przerwa w podróży (stopover) nie jest dopuszczalna
  • Można rezerwować bilety w jedną lub w obie strony
  • Promocyjne stawki dotyczą podróży w klasach ekonomicznej, ekonomicznej premium lub biznes, w zależności od wybranej trasy i dostępności miejsc
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama