UIA: Klasa ekonomiczna premium na wszystkich rejsach

Marek Stus - Profil Marek Stus
30 listopada 2018 09:41
Od 1 grudnia br. Ukraine International Airlines wprowadzają klasę ekonomiczną premium na wszystkich rejsach średniodystansowych oraz połączeniach krajowych po Ukrainie.
Reklama

Dotychczas ukraiński przewoźnik oferował tę klasę serwisową jedynie na lotach długodystansowych obsługiwanych przez samoloty boeing 767-300ER i 777-200ER.


Pasażerowie korzystający z oferty nowej klasy ekonomicznej premium na rejsach średniodystansowych (Europa, Azja Centralna, Bliski Wschód) i w trakcie lotów krajowych będą mieli do dyspozycji wiele przywilejów i udogodnień dotychczas niedostępnych w ofercie linii dla osób podróżujących w klasie ekonomicznej:
  • wyższe limitu bagażu rejestrowanego: taryfy w klasie ekonomicznej premium obejmują dwie sztuki bagażu rejestrowanego, każda o wadze do 23 kg, o łącznej sumie wymiarów (długość x szerokość x wysokość) nie większej niż 158 cm, oraz dwie sztuki bagażu podręcznego: pierwsza sztuka o wadze do 7 kg przy max. wymiarach 55х40х20 cm, druga sztuka do 5 kg i max wymiarze 40х30х10 cm.
  • możliwość skorzystania z odprawy on-line już na 14 dni przed odlotem, a na lotnisku dostęp do bezpłatnej odprawy tradycyjnej przy stanowiskach przeznaczonych dla klasy biznes
  • wybór dowolnego miejsca w samolocie z 14-dniowym wyprzedzeniem, w tym również foteli w rzędach awaryjnych
  • priorytetowy boarding
  • bezpłatny posiłek zaoferowany pasażerowi z zestawów dostępnych w menu pokładowym lub wybrany wcześniej z listy posiłków specjalnych
  • możliwość zwrotu biletu bez kosztów w dowolnym momencie przed odlotem i bezpłatnej zmiany daty lub godziny rejsu
  • bardziej elastyczne warunki taryfy (brak ograniczeń dotyczących minimalnego okresu pobytu w miejscu docelowym itp.)

Klasa ekonomiczne premium nie będzie natomiast wizualnie wyodrębniona na pokładzie samolotów obsługujących rejsy krajowe i średniego zasięgu. Oznacza to, że pasażerowie korzystający z tej oferty będą zajmowali miejsca w klasie ekonomicznej, a dzięki wcześniejszemu dostępowi do rezerwacji konkretnych foteli mogą wybrać sobie dowolne miejsca preferowane przez siebie (np. z większą przestrzenią na nogi przy wyjściach awaryjnych).

Na trasie z Warszawy do Kijowa ceny biletów w klasie ekonomicznej premium zaczynają się od 567 zł. w jedną stronę.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama