×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


UIA uspokaja pasażerów w związku ze stanem wojennym na Ukrainie


Ukraine International Airlines zapewniają, że wykonują bez większych zakłóceń swoje operacje, mimo wprowadzenia 30-dniowego stanu wojennego w niektórych regionach Ukrainy. Sytuacja w tym kraju, a w szczególności w Kijowie, jest normalna i spokojna.


Wprowadzony 26 listopada br. na Ukrainie 30-dniowy stan wojenny dotyczy wyłącznie regionów położonych wzdłuż granicy rosyjskiej, mołdawskiej oraz na wybrzeżu Morza Czarnego i Morza Azowskiego (w szczególności w Winnicy, Ługańsku, Mikołajowie, Odessie, Sumach, Charkowie, Czerniowcach, Doniecku, Zaporożu, regionach chersońskich, a także na wodach obszaru Azow-Kercz). 

Sytuacja na Ukrainie, a w szczególności w Kijowie, jest normalna i spokojna. W stolicy i innych dużych miastach nie odwołano dużych imprez widowiskowych. Komunikacja miejska i dalekobieżna, jak również hotele i gastronomia pracują normalnie. W obecnej chwili stan wojenny nie nakłada żadnych ograniczeń na działalności gospodarczą na całym terytorium Ukrainy - czytamy w informacji przesłanej przez Dział Prasowy UIA.


Główny narodowy ukraiński przewoźnik funkcjonuje bez zmian, według założonego rozkładu. Także główny jego hub - w Kijowie-Boryspolu - pracuje bez zakłóceń, a loty do lub z terytorium Ukrainy są obsługiwane rutynowo bez żadnych ograniczeń. W związku z tym obowiązują standardowe zasady zwrotów i wymiany biletów, zgodne z warunkami taryfy. 

fot. Mirosław Pachowiczgość_69048 - Profil
gość_69048
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie