UIA uspokaja pasażerów w związku ze stanem wojennym na Ukrainie

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
29 listopada 2018 12:33
Ukraine International Airlines zapewniają, że wykonują bez większych zakłóceń swoje operacje, mimo wprowadzenia 30-dniowego stanu wojennego w niektórych regionach Ukrainy. Sytuacja w tym kraju, a w szczególności w Kijowie, jest normalna i spokojna.
Reklama

Wprowadzony 26 listopada br. na Ukrainie 30-dniowy stan wojenny dotyczy wyłącznie regionów położonych wzdłuż granicy rosyjskiej, mołdawskiej oraz na wybrzeżu Morza Czarnego i Morza Azowskiego (w szczególności w Winnicy, Ługańsku, Mikołajowie, Odessie, Sumach, Charkowie, Czerniowcach, Doniecku, Zaporożu, regionach chersońskich, a także na wodach obszaru Azow-Kercz).

- Sytuacja na Ukrainie, a w szczególności w Kijowie, jest normalna i spokojna. W stolicy i innych dużych miastach nie odwołano dużych imprez widowiskowych. Komunikacja miejska i dalekobieżna, jak również hotele i gastronomia pracują normalnie. W obecnej chwili stan wojenny nie nakłada żadnych ograniczeń na działalności gospodarczą na całym terytorium Ukrainy - czytamy w informacji przesłanej przez Dział Prasowy UIA.


Główny narodowy ukraiński przewoźnik funkcjonuje bez zmian, według założonego rozkładu. Także główny jego hub - w Kijowie-Boryspolu - pracuje bez zakłóceń, a loty do lub z terytorium Ukrainy są obsługiwane rutynowo bez żadnych ograniczeń. W związku z tym obowiązują standardowe zasady zwrotów i wymiany biletów, zgodne z warunkami taryfy.

fot. Mirosław Pachowicz
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama