×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Code-share LOT-u do Tajpej


Dzisiaj (28.11) do systemu sprzedaży LOT-u zostały wprowadzone rejsy z Warszawy przez Singapur do Tajpej. Rejs z Miasta Lwa na Tajwan będzie realizowany przez Singapore Airlines w ramach umowy code-share z polskim narodowym przewoźnikiem.LOT podstawia swój kod (LO4025) na rejsach SQ876 z Singapuru (wylot o godz. 8:15 czasu lokalnego) do Tajpej (przylot o godz. 13:00). W drugą stronę możliwa będzie podróż lotem SQ879 (LO4026) wylatującym ze stolicy Tajwanu o 17:35 i meldującym się w Mieście Lwa o godz. 22:20. Przesiadka w Singapurze możliwa jest w wybrane dni (dostosowane do przylotów z Warszawy).

- Dzięki umowie o współdzieleniu kodu od dziś pasażerowie LOT-u mogą w ramach jednej rezerwacji podróżować między Warszawą i Tajpej. Połączenie Warszawa-Singapur jest wykonywane Boeingiem 787 Dreamliner LOT-u w konfiguracji trzech klas podróży (biznes, premium economy i ekonomicznej), a rejs Singapur-Tajpej Airbus A330-300 Singapore Airlines w dwóch klasach (biznes i ekonomiczna). Korzyść dla pasażera polega na tym, że przewoźnicy mają prawo do sprzedaży biletów na całej trasie, gwarantując pasażerowi przesiadkę w Singapurze, a później dzielą się przychodami z wykonanej usługi - komentuje Konrad Majszyk z Biura Prasowego PLL LOT.


Rejsy do Singapuru polski narodowy przewoźnik uruchomił 15 maja br. Od tamtej pory stale rozwija swój wachlarz umów code-share oraz interline (SPA), które pozwalają pasażerom z Warszawy dostać się przez Singapur do wielu centrów Azji Południowo-Wschodniej, Australii i Oceanii.  I tak np. w ramach współpracy z Singapore Airlines numery LOT-u pojawiają się na rejsach z Miasta Lwa do Sydney, Melbourne, Adelaide'y, Perth, Canberry, Hanoi i Ho Chi Minh City. Umowy SPA podpisano z kolei z Qantas, Jetstar i Air New Zealand. 

- Oprócz Singapuru uruchomiliśmy w tym roku własne biuro sprzedaży biletów w Australii. Mamy też przedstawicieli handlowych m.in. w Indonezji, Tajlandii i Malezji - dodaje Majszyk.


Przeczytaj także:

fot. Marek Stusgość_08231 - Profil
gość_08231
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie