×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Enter Air: Kolejny boeing 737-800 we flocie


Flota linii Enter Air powiększyła się o kolejnego boeinga 737-800. To już dziewiętnasty samolot tej serii w malowaniu polskiego przewoźnika.Sprawdzone i niezawodne B737-800 mogą każdorazowo zapewnić wygodną podróż nawet 189 pasażerom. Maszyny te sprawiają, że flota Enter Air jest wyjątkowo ekonomiczna, bezpieczna i komfortowa. Kolejny samolot tego typu oznacza zatem większy komfort dla pasażerów oraz większe możliwości dla touroperatorów z którymi współpracujemy - mówi Grzegorz Polaniecki, członek zarządu Enter Air. 

Samolot o rejestracji SP-ESE został sprowadzony do Polski z Irlandii. Nowa maszyna będzie wykorzystywana na zasadzie leasingu operacyjnego, a umowa została podpisana na 5 lat. Linia korzysta łącznie z 19 boeingów 737-800 i ma zamówione dwa boeingi 737-8 MAX. 

fot. Enter Air

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_5e505 - Profil
gość_5e505
  

W tym temacie przeczytaszPasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie