×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air poleci z Budapesztu do Londynu-Gatwick i Oslo-Gardermoen


Wizz Air ogłosił wczoraj (22.11) uruchomienie nowych tras z Budapesztu do Londynu-Gatwick i Oslo-Gardermoen. Ponadto baza przewoźnika na lotnisku im. Ferenca Liszta wzbogaci się o kolejnego airbusa A321.Od 31 marca 2019 r. będą wykonywane codzienne loty z Budapesztu do Londynu-Gatwick. To drugie po Bukareszcie połączenie linii Wizz Air na to lotnisko. Od 5 kwietnia 2019 r. węgierski przewoźnik będzie latać także z Budapesztu do Oslo-Gardermoen. Te rejsy będą wykonywane w poniedziałki, środy, piątki i niedziele. Obecnie Wizz Air nie wykonuje lotów na główne lotnisko w Oslo. Zmieni się to od 4 kwietnia 2019 r., gdy rozpoczną się loty z Gdańska. Ponadto od 16 września 2019 r. trasę do Oslo zyska również Kraków

Wraz z dodaniem do budapesztańskiej bazy kolejnego airbusa A321 wzrośnie częstotliwość lotów na trasach z Budapesztu do Frankfurtu (z 7 do 10 tygodniowo), Tel Awiwu (z 10 do 12 tygodniowo), Petersburga (z 4 do 5 tygodniowo). 

Bilety na nowe połączenia są już dostępne w systemie rezerwacyjnym przewoźnika. gość_0ee29 - Profil
gość_0ee29
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie