Turkish i Azul z umową w sprawie programu lojalnościowego

Mateusz Gałabuda - Profil Mateusz Gałabuda
23 listopada 2018 11:15
2 komentarze
Pod koniec października br. Turkish Airlines i Azul Brazilian Airlines zawarły umowę, która reguluje zasady współpracy w ramach programu lojalnościowego tureckiej linii - Miles&Smiles. Program zrzesza około 10 mln członków i oferuje zbieranie i wymianę mil u szeregu partnerów.
Reklama

Azul Brazilian Airlines jest kolejnym po 27 członkach Star Alliance partnerem programu lojalnościowego tureckiego przewoźnika. Do podpisania umowy doszło w siedzibie brazylijskiej linii w São Paulo przy udziale dyrektora ds. marketingu Turkish Airlines, Ahmeta Olmustura oraz dyrektora finansowego Azul, Alexandre Wagnera, a także oficjeli z obu stron kontraktu.


- Jesteśmy zadowoleni z faktu, że rozszerzamy nasze partnerstwo o Azul Brazilian Airlines. Współpracujemy już z nimi w ramach umowy code-share, którą zawarliśmy w grudniu ubiegłego roku - powiedział Ahmet Olmustur. - Wraz ze współpracą przy programie lojalnościowym weszliśmy na wyższy poziom współpracy z Azul.

Od 1 stycznia 2019 roku członkowie programu lojalnościowego Azul Brazilian Airlines, TudoAzul, będą mogli zbierać i odbierać mile na lotach Turkish Airlines, a członkowie Miles&Smiles będą mieli takie same możliwości przy okazji korzystania z oferty brazylijskiej linii.

fot. aviationbusinessme.com
Reklama

Ostatnie komentarze

gość_a7112 2018-11-26 10:32   
gość_a7112 - Profil gość_a7112
FFPs to ściema mająca na celu naobiecywanie klientowi złotych gór a następnie wystawienie go do wiatru podczas prośby zamiany punktów / mil na nagrody.
gość_0f81c 2018-11-24 21:36   
gość_0f81c - Profil gość_0f81c
Widac ze program lojalności jest bardzo wazny element dla linii. Jestem bardzo ciekawy kiedy ludzie w Locie cos będą robili na ten temat, i dlaczego LOT ciagle trzyma się do "Miles & More" czyli program lojalności największego konkurenta!
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama