×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Turkish i Azul z umową w sprawie programu lojalnościowego


Pod koniec października br. Turkish Airlines i Azul Brazilian Airlines zawarły umowę, która reguluje zasady współpracy w ramach programu lojalnościowego tureckiej linii - Miles&Smiles. Program zrzesza około 10 mln członków i oferuje zbieranie i wymianę mil u szeregu partnerów.Azul Brazilian Airlines jest kolejnym po 27 członkach Star Alliance partnerem programu lojalnościowego tureckiego przewoźnika. Do podpisania umowy doszło w siedzibie brazylijskiej linii w São Paulo przy udziale dyrektora ds. marketingu Turkish Airlines, Ahmeta Olmustura oraz dyrektora finansowego Azul, Alexandre Wagnera, a także oficjeli z obu stron kontraktu.


- Jesteśmy zadowoleni z faktu, że rozszerzamy nasze partnerstwo o Azul Brazilian Airlines. Współpracujemy już z nimi w ramach umowy code-share, którą zawarliśmy w grudniu ubiegłego roku - powiedział Ahmet Olmustur. - Wraz ze współpracą przy programie lojalnościowym weszliśmy na wyższy poziom współpracy z Azul.

Od 1 stycznia 2019 roku członkowie programu lojalnościowego Azul Brazilian Airlines, TudoAzul, będą mogli zbierać i odbierać mile na lotach Turkish Airlines, a członkowie Miles&Smiles będą mieli takie same możliwości przy okazji korzystania z oferty brazylijskiej linii.

fot. aviationbusinessme.comgość_6f0f1 - Profil
gość_6f0f1
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie