×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair poleci do drugiego miasta w Turcji


Już w sezonie letnim 2019 samoloty irlandzkiego przewoźnika pojawią się na kolejnym tureckim lotnisku.Będzie to port lotniczy Milas/Bodrum położony 30 km od kurortu Bodrum, w pobliżu wybrzeża Morza Egejskiego. Linia będzie tam latać z Dublina od 4 maja do 26 października 2019 roku z częstotliwością dwa razy w tygodniu. Będzie to 225. lotnisko w siatce Ryanaira.

- Z przyjemnością ogłaszamy kolejną trasę z Dublina. Jest to połączenia do Bodrum w Turcji, które rozpocznie się w maju 2019 roku. Jest to jednocześnie 10. trasa ogłoszona z naszej bazy w Irlandii na przyszłoroczny sezon letni. Bilety na nowe połączenie będzie można nabyć za nawet 20 euro mniej w ramach zimowej wyprzedaży na stronie Ryanair.com - powiedział Robin Kiely, szef komunikacji Ryanair.


Bodrum, kiedyś nazywane Halikarnas, jest znane ze swoich plaż, świetnych widoków i rozwiniętych usług turystycznych. Popularność miastu przynoszą także ruiny mauzoleum znanego jako jeden z siedmiu cudów starożytnego świata. 

Przewoźnik od maja ponownie będzie sezonowo latać także z tureckiego Dalamanu do Dublina oraz Bratysławy. 

fot. mat. prasowegość_4f30e - Profil
gość_4f30e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie