×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair zamyka trasę Szczecin-Warszawa


Z systemu rezerwacyjnego przewoźnika wynika, że po 7 stycznia 2019 r. nie będzie on realizował bezpośrednich lotów między Szczecinem a Lotniskiem Chopina w Warszawie. Tym samym low-cost znika z głównego stołecznego portu.Informację o likwidacji trasy podał portal fly4free.pl.

Loty między stolicą a Goleniowem linia zainaugurowała 27 marca 2017 r. Ryanair realizował rejsy w dni powszednie i niedziele w godzinach wieczornych. Połączenie do Szczecina były jedyną trasą krajową niskokosztowej linii z Lotniska Chopina jaka została po cięciach z końca października 2017 r. 


- Ze względu na wysokie koszty na warszawskim Lotnisku Chopina, trasa ze Szczecina do Warszawy zostanie anulowana od 7 stycznia 2019 roku. Ryanair skontaktował się już drogą mailową ze wszystkimi pasażerami odwołanych rejsów i poinformował o opcjach zwrotu kosztów lub zmiany rezerwacji - potwierdziła Olga Pawlonka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na Europę Wschodnią i Bałkany w Ryanair.

#AKTUALIZACJA 22.11.2018: dochodzi cytat O. Pawlonki#gość_b1bca - Profil
gość_b1bca
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie