×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Norwegian Air Argentina wprowadza darmowe Wi-Fi


Argentyński oddział Norwegiana uruchomił w piątek (16.11) usługę, która zapewnia pasażerom lotów krajowych bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu. Operacje w Argentynie tego niskokosztowego przewoźnika rozpoczęły się miesiąc wcześniej.


Stworzona przez Norwegiana w Argentynie spółka uzyskała certyfikat operatora lotniczego w styczniu tego roku, a loty rozpoczęła 16 października. Do tej pory loty, które linia oferowała w tym południowoamerykańskim państwie na codziennych trasach to Buenos Aires - Cordoba i Buenos Aires - Mendoza. Kolejne dwa kierunki, czyli Neuguen i Iguazu zostały uruchomione wczoraj. Jednocześnie z uwagi na letni szczyt zwiększono częstotliwość operacji do Mendozy, z jednej do trzech dziennie. Od 3 grudnia br. do siatki połączeń wejdą też Bariloche i Salta. 


Usługa darmowego dostępu do Wi-Fi będzie stopniowo wdrażana we wszystkich samolotach floty latających na krajowych trasach w Argentynie. 

- Ta usługa to nowość w tym kraju, coś czego nikt wcześniej nie oferował. Daje nam to dużą przewagę konkurencyjności - powiedział Ole Christian Melhus, dyrektor zarządzający linii.

Do końca roku Norwegian planuje zlokalizować w miejscowej bazie 4 egzemplarze boeinga 737-800, a do końca 2019 pomiędzy 10 a 15 sztuk tego typu samolotu. Wszystkie maszyny przewoźnika są młodsze niż 18 miesięcy. W pierwszej fazie rozwoju na argentyńskim rynku linia operować będzie z lotniska Jorge Newbury w Buenos Aires. Wraz z postępem czasu i dodawaniem do siatki kolejnych kierunków może to ulec zmianie. Zgodnie z zezwoleniem argentyńskiej cywilnej władzy lotniczej, które Norwegian Air Argentina otrzymał w październiku zeszłego roku, linia może obsługiwać 72 trasy krajowe i 80 zagranicznych.

fot. mat. prasowegość_763e4 - Profil
gość_763e4
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie