Volaris planuje stworzyć hub w Ameryce Środkowej

Anna Markowska - Profil Anna Markowska
19 listopada 2018 13:40
Volaris, meksykańska tania linia lotnicza zamierza
w Kostaryce utworzyć hub i rozpocząć loty
bezpośrednie do Ameryki Południowej.
Reklama

Tanie linie lotnicze Volaris ogłosiły, że utworzą w Kostaryce hub lotniczy, a stamtąd otworzą bezpośrednie loty do Ameryki Południowej. A wszystko to już w 2019 roku.

Ponadto do 2019 roku linia udostępni dwa lub trzy dodatkowe samoloty dla Volaris Costa Rica, spółki zależnej meksykańskich linii lotniczych Volaris (Concesionaria Vuela Compañía de Aviación). Przewoźnik zamierza również opracować program umożliwiający wymianę samolotów z firmą macierzystą w Meksyku, która dysponuje ponad 70 samolotami.

Według Manuela Jaqueza, dyrektora handlowego tanich linii lotniczych Volaris, firma chce nadać Volaris Costa Rica lokalną tożsamość, stąd pomysł na nowe bezpośrednie połączenia z Kostaryki do Ameryki Południowej. Konkretne miejsca docelowe nie zostały ujawnione, ale wiadomo, że będą obejmować kraje, w których obecnie nie ma dostępnych tanich linii lotniczych. W opracowanie siatki połączeń będzie zaangażowane Ministerstwo Turystyki i szefowa resortu María Amalia Revelo.

Obecnie Volaris oferuje loty z Kostaryki do Gwatemali, Salwadoru, Cancun, Los Angeles, Nowego Jorku i Waszyngtonu w Stanach Zjednoczonych.

Reklama
W tym temacie przeczytasz
Brak wiadomości
Pasazer.com na Facebooku
...wczytuję...

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama