×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Volaris planuje stworzyć hub w Ameryce Środkowej


Volaris, meksykańska tania linia lotnicza zamierza
w Kostaryce utworzyć hub i rozpocząć loty
bezpośrednie do Ameryki Południowej.Tanie linie lotnicze Volaris ogłosiły, że utworzą w Kostaryce hub lotniczy, a stamtąd otworzą bezpośrednie loty do Ameryki Południowej. A wszystko to już w 2019 roku.

Ponadto do 2019 roku linia udostępni dwa lub trzy dodatkowe samoloty dla Volaris Costa Rica, spółki zależnej meksykańskich linii lotniczych Volaris (Concesionaria Vuela Compañía de Aviación). Przewoźnik zamierza również opracować program umożliwiający wymianę samolotów z firmą macierzystą w Meksyku, która dysponuje ponad 70 samolotami.

Według Manuela Jaqueza, dyrektora handlowego tanich linii lotniczych Volaris, firma chce nadać Volaris Costa Rica lokalną tożsamość, stąd pomysł na nowe bezpośrednie połączenia z Kostaryki do Ameryki Południowej. Konkretne miejsca docelowe nie zostały ujawnione, ale wiadomo, że będą obejmować kraje, w których obecnie nie ma dostępnych tanich linii lotniczych. W opracowanie siatki połączeń będzie zaangażowane Ministerstwo Turystyki i szefowa resortu María Amalia Revelo.

Obecnie Volaris oferuje loty z Kostaryki do Gwatemali, Salwadoru, Cancun, Los Angeles, Nowego Jorku i Waszyngtonu w Stanach Zjednoczonych.
gość_0ee29 - Profil
gość_0ee29
  

W tym temacie przeczytasz


Brak wiadomości

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie