×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Air Malta rozwija siatkę połączeń


Air Malta zwraca się w kierunku zwiększenia liczby obsłużonych w sezonie zimowym pasażerów. Rekord ma zostać pobity dzięki zimowemu rozkładowi, który zostanie ogłoszony w tym tygodniu,W okresie letnim Air Malta obsłużyła zaskakująco dużą liczbę pasażerów. To zachęciło przewoźnika do rozwoju w sezonie zimowym. Planowane 27 kierunków to przyrost o 9 w stosunku do zeszłego roku. W rezultacie wprowadzenia nowych połączeń linia zapowiada wzrost oferowania na poziomie 40 proc. i 300 operacji tygodniowo. Air Malta stara się rozwijać zarówno trasy dedykowane turystom odwiedzającym Maltę jak i tym, którzy stamtąd wyruszają w swoją podróż, szczególnie w okresie zimowym. Linia stara się zapewnić swoim klientom szeroki wybór jeśli chodzi o duże miasta i huby, do których lata, a także wysoką częstotliwość połączeń do i z Malty. Tym samym pasażerowie mają duży wybór i otrzymują usługę o optymalnym stosunku ceny do jakości, a także sporo opcji do odbycia lotów przesiadkowych pomiędzy destynacjami, których nie łączy lot bezpośredni.


Wiele z nowych połączeń Air Malta uruchomionych w ciągu ostatniego roku okazało się być bardzo popularnymi i będą utrzymywane. Są to takie kierunki jak Lizbona, Cagliari, Malaga, Casablanca i Kijów. Dodatkowo dzięki piątej wolności lotniczej popularne połączenia pomiędzy Katanią i Wiedniem oraz Londynem Southend będą realizowane także zimą 2018/2019. Dla będącego jednym z fundamentów funkcjonowania linii i turystyki na Malcie rynku niemieckiego zajdą zaś zmiany. Air Malta planuje duże inwestycje w kierunki niemieckie - uruchomione zostaną trzy nowe połączenia: do Berlina, Hamburga i Lipska. Gdy doliczyć do tego dwa dziennie loty do Monachium, pięć tygodniowo do Frankfurtu i dwa w tygodniu do Dusseldorfu, trzeba przyznać, że Air Malta zapewnia sobie stabilną sytuację w Niemczech oferując tygodniowo 50 startów do i z sześciu lotnisk w tym kraju.gość_5e505 - Profil
gość_5e505
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie