×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nordica rezygnuje z trzech tras


W styczniu Nordica skasuje trzy trasy z Tallina - do Sankt Petersburga, Oslo i Amsterdamu. Decyzja ta spowodowana jest niesatysfakcjonującymi wynikami przewozowymi.Hannes Saarpuu, szef Nordic Aviation Group, stwierdził, że zamknięcie tras do Petersburga i Amsterdamu wynika z ograniczonego popytu, podczas gdy zamknięcie trasy do Oslo jest wynikiem ostrej konkurencji, przez co loty do stolicy Norwegii, w sytuacji gdy linia stanowiła dopiero trzecią siłę na tej trasie, stały się finansowo nieopłacalne.

- To oczywiste, że lepiej jest wydawać pieniądze na projekty, które są opłacalne i poprawiają nasze wyniki finansowe - powiedział Saarpuu. - Musimy przede wszystkim osiągnąć zysk, tak jak każda inna firma, a korekty, których dokonujemy w naszej siatce połączeń, pomogą nam to osiągnąć. Konieczność reagowania na zmiany na rynku jest ważnym czynnikiem zapewniającym długoterminowy sukces - dodał.

Pasażerowie, którzy mieli wykupione bilety, będą mieli zapewnione alternatywne połączenia. Informację na temat praw pasażerów i sposobu postępowania w takiej sytuacji można znaleźć na stronie internetowej Nordiki.


W ciągu trzech lat działalności Nordica stała się jedną z najbardziej konkurencyjnych linii lotniczych w regionie i największą linią lotniczą w historii Estonii. W pierwszych dziesięciu miesiącach bieżącego roku przewoźnik obsłużył prawie 600 tys. podróżnych, co oznacza ponad 20-proc. wzrost liczby pasażerów w porównaniu do tego samego okresu w 2017 roku.
gość_6f0f1 - Profil
gość_6f0f1
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie