Swiss i Helvetic rozwijają partnerstwo

Mateusz Gałabuda - Profil Mateusz Gałabuda
16 listopada 2018 10:34
1 komentarz
Linie lotnicze Swiss International Air Lines oraz Helvetic Airways planują rozwój swojej umowy partnerskiej. Polegać on będzie na użyciu nawet ośmiu maszyn Helvetic na trasach Swiss w formie umowy wet lease.
Reklama

Swiss planuje wyleasingować od krajowego partnera embraery E190-E2 lub podobny typ wraz z załogami, serwisem i ubezpieczeniem. Plany rozszerzenia współpracy udowadniają, że Helvetic Airways reprezentuje wysoki poziom usług, który zadowala partnera premium jakim jest bez wątpienia Swiss. Ponadto są one szansą na optymalne wykorzystanie floty Helvetic oraz na zapewnienie pewności co do realizacji planów biznesowych. Już teraz cztery embraery E190 należące do mniejszego z partnerów latają na ponad 40 trasach czołowego szwajcarskiego przewoźnika.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że rozszerzamy naszą owocną i długotrwałą współpracę z Helvetic Airways - powiedział Thomas Kluhr, dyrektor zarządzający Swiss International Air Lines.

Z kolei Tobias Pogorevc, odpowiednik Kluhra w Helvetic Airways oświadczył - Jesteśmy dumni, że Swiss pokłada takie zaufanie w nas i w naszych wydajnych i komfortowych samolotach embraer E190-E2.


Reklama

Ostatnie komentarze

gość_c6ad6 2018-11-19 00:23   
gość_c6ad6 - Profil gość_c6ad6
Wszystko fajnie ale Helvetic nie ma E190-E2 :) Na ten moment na świecie chyba tylko Wideroe dysponuje trzema takimi samolotami. Druga generacja E-jetów dopiero wchodzi do użytku.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama