×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Swiss i Helvetic rozwijają partnerstwo


Linie lotnicze Swiss International Air Lines oraz Helvetic Airways planują rozwój swojej umowy partnerskiej. Polegać on będzie na użyciu nawet ośmiu maszyn Helvetic na trasach Swiss w formie umowy wet lease.Swiss planuje wyleasingować od krajowego partnera embraery E190-E2 lub podobny typ wraz z załogami, serwisem i ubezpieczeniem. Plany rozszerzenia współpracy udowadniają, że Helvetic Airways reprezentuje wysoki poziom usług, który zadowala partnera premium jakim jest bez wątpienia Swiss. Ponadto są one szansą na optymalne wykorzystanie floty Helvetic oraz na zapewnienie pewności co do realizacji planów biznesowych. Już teraz cztery embraery E190 należące do mniejszego z partnerów latają na ponad 40 trasach czołowego szwajcarskiego przewoźnika.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że rozszerzamy naszą owocną i długotrwałą współpracę z Helvetic Airways - powiedział Thomas Kluhr, dyrektor zarządzający Swiss International Air Lines.

Z kolei Tobias Pogorevc, odpowiednik Kluhra w Helvetic Airways oświadczył - Jesteśmy dumni, że Swiss pokłada takie zaufanie w nas i w naszych wydajnych i komfortowych samolotach embraer E190-E2.

gość_6ef1b - Profil
gość_6ef1b
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie