Nowe połączenie Laudamotion z Dublinem

Mateusz Gałabuda - Profil Mateusz Gałabuda
14 listopada 2018 10:00
Austriacka linia lotnicza Laudamotion uruchamia nowe codzienne połączenie z Dublina do Wiednia. Trasa będzie obsługiwana każdego dnia w roku przez airbusa A320.
Reklama

- Laudamotion to piąty w tym roku nowy klient lotniska w Dublinie i bardzo cieszymy się mogąc powitać tę linię zarówno w naszej stolicy jak i w ogóle w Irlandii - powiedział Vincent Harrison, dyrektor zarządzający lotniska w Dublinie. - Wiedeń to piękne miasto z bogatą historią i kulturą i nie mam wątpliwości co do tego, że będzie wśród podróżnych popularnym kierunkiem. Życzymy Laudamotion wielu sukcesów w związku z nową trasą o zapowiadamy, że będziemy blisko współpracować z linią w celu promowania nowej destynacji - dodał Harrison.

- Nasza nowa trasa łącząca Dublin i Wiedeń podniesie w znacznym stopniu dostępność komunikacyjną pomiędzy Irlandią i Austrią. Nowe połączenie wspiera rozwój gospodarki, a także daje szansę odwiedzenia Wiednia w przystępnej cenie - ogłosił natomiast Andreas Gruber, dyrektor zarządzający w Laudamotion. - Oferujemy naszym pasażerom zorientowane na klienta stawki oraz zdecydowanie bezkonkurencyjny stosunek jakości do ceny i cieszymy się mogąc teraz zaoferować nasze usługi również w Dublinie - dodał Gruber.


W ostatnim czasie Laudamotion zmienia nieco strategię prowadzenia działalności, likwidując niektóre bazy i uruchamiając nowe połączenia z Innsbrucku oraz Niemiec, a także z Krakowa do stolicy Austrii. Założona przez byłego mistrza Formuły 1, Nikiego Laudę, niskokosztowa linia skupia się na trasach łączących Wiedeń z innymi europejskimi miastami.

Wejście na rynek w Dublinie, przez którego lotnisko podróżowało w pierwszych trzech kwartałach 2018 roku ok. 24,2 mln pasażerów może okazać się bardzo dobrym posunięciem. Z Dublina podróżni mogą udać się do obsługiwanych przez 56 przewoźników niemal 190 destynacji w 43 państwach.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama