×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nowe połączenie Laudamotion z Dublinem


Austriacka linia lotnicza Laudamotion uruchamia nowe codzienne połączenie z Dublina do Wiednia. Trasa będzie obsługiwana każdego dnia w roku przez airbusa A320.- Laudamotion to piąty w tym roku nowy klient lotniska w Dublinie i bardzo cieszymy się mogąc powitać tę linię zarówno w naszej stolicy jak i w ogóle w Irlandii - powiedział Vincent Harrison, dyrektor zarządzający lotniska w Dublinie. - Wiedeń to piękne miasto z bogatą historią i kulturą i nie mam wątpliwości co do tego, że będzie wśród podróżnych popularnym kierunkiem. Życzymy Laudamotion wielu sukcesów w związku z nową trasą o zapowiadamy, że będziemy blisko współpracować z linią w celu promowania nowej destynacji - dodał Harrison.

- Nasza nowa trasa łącząca Dublin i Wiedeń podniesie w znacznym stopniu dostępność komunikacyjną pomiędzy Irlandią i Austrią. Nowe połączenie wspiera rozwój gospodarki, a także daje szansę odwiedzenia Wiednia w przystępnej cenie - ogłosił natomiast Andreas Gruber, dyrektor zarządzający w Laudamotion. - Oferujemy naszym pasażerom zorientowane na klienta stawki oraz zdecydowanie bezkonkurencyjny stosunek jakości do ceny i cieszymy się mogąc teraz zaoferować nasze usługi również w Dublinie - dodał Gruber.


W ostatnim czasie Laudamotion zmienia nieco strategię prowadzenia działalności, likwidując niektóre bazy i uruchamiając nowe połączenia z Innsbrucku oraz Niemiec, a także  z Krakowa do stolicy Austrii. Założona przez byłego mistrza Formuły 1, Nikiego Laudę, niskokosztowa linia skupia się na trasach łączących Wiedeń z innymi europejskimi miastami. 

Wejście na rynek w Dublinie, przez którego lotnisko podróżowało w pierwszych trzech kwartałach 2018 roku ok. 24,2 mln pasażerów może okazać się bardzo dobrym posunięciem. Z Dublina podróżni mogą udać się do obsługiwanych przez 56 przewoźników niemal 190 destynacji w 43 państwach.gość_92933 - Profil
gość_92933
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie