×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Hotel B&B powstanie w Lublinie


W Lublinie powstanie siódmy w Polsce hotel sieci B&B. Obiekt ma zacząć przyjmować gości już w 2020 r.Już od dłuższego czasu Lublin plasował się w czołówce miast branych pod uwagę w kontekście naszej dalszej ekspansji. Dzięki coraz lepszej infrastrukturze, rozwija się biznesowo, stając się coraz popularniejszym kierunkiem. Bogata oferta wydarzeń kulturalnych i sportowych sprawia, że miasto jest również atrakcyjne turystycznie. Wszystko to generuje popyt na miejsca noclegowe, a nasza oferta znakomicie wpisuje się w zapotrzebowanie na komfortowe noclegi w rozsądnej cenie i atrakcyjnej lokalizacji – mówi Beatrice Bouchet, Prezes Zarządu B&B Hotels Polska.


Hotel B&B Lublin Centrum powstanie przy ul. Dolnej 3 Maja. To bardzo atrakcyjna lokalizacja, nieopodal Starego Miasta i Placu Litewskiego. Zaoferuje 130 pokoi, które będą zaaranżowane jako dobre miejsce do pracy i wypoczynku. Jak zapewniają przedstawiciele spółki, obiekt będzie także także przyjazny dla podróżujących samochodem oferując podziemny parking. Zgodnie ze standardem sieci, obiekt będzie w całości klimatyzowany, znakomicie wyciszony i zapewni swoim gościom bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu Wi-Fi. Dzięki nowocześnie wyposażonej sali konferencyjnej, hotel B&B Lublin Centrum będzie również idealnym miejscem spotkań biznesowych.  

fot. mat. prasowegość_b1bca - Profil
gość_b1bca
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie