Hotel B&B powstanie w Lublinie

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
13 listopada 2018 08:47
1 komentarz
W Lublinie powstanie siódmy w Polsce hotel sieci B&B. Obiekt ma zacząć przyjmować gości już w 2020 r.
Reklama

Już od dłuższego czasu Lublin plasował się w czołówce miast branych pod uwagę w kontekście naszej dalszej ekspansji. Dzięki coraz lepszej infrastrukturze, rozwija się biznesowo, stając się coraz popularniejszym kierunkiem. Bogata oferta wydarzeń kulturalnych i sportowych sprawia, że miasto jest również atrakcyjne turystycznie. Wszystko to generuje popyt na miejsca noclegowe, a nasza oferta znakomicie wpisuje się w zapotrzebowanie na komfortowe noclegi w rozsądnej cenie i atrakcyjnej lokalizacji – mówi Beatrice Bouchet, Prezes Zarządu B&B Hotels Polska.


Hotel B&B Lublin Centrum powstanie przy ul. Dolnej 3 Maja. To bardzo atrakcyjna lokalizacja, nieopodal Starego Miasta i Placu Litewskiego. Zaoferuje 130 pokoi, które będą zaaranżowane jako dobre miejsce do pracy i wypoczynku. Jak zapewniają przedstawiciele spółki, obiekt będzie także także przyjazny dla podróżujących samochodem oferując podziemny parking. Zgodnie ze standardem sieci, obiekt będzie w całości klimatyzowany, znakomicie wyciszony i zapewni swoim gościom bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu Wi-Fi. Dzięki nowocześnie wyposażonej sali konferencyjnej, hotel B&B Lublin Centrum będzie również idealnym miejscem spotkań biznesowych.

fot. mat. prasowe
Reklama

Ostatnie komentarze

gość_836d8 2018-11-13 19:03   
gość_836d8 - Profil gość_836d8
Ciągle w Lublinie powstają nowe hotele. Ostatnio zostało oddanych kilka, a w tym momencie są w budowie kolejne i są jeszcze następni inwestorzy chętni do budowy kolejnych dużych hoteli.
Tylko pogratulować Lublinowi dynamiki rozwoju!
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama