×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air może polecieć na Białoruś


Wizz Air może polecieć na Białoruś - informuje białoruski portal BelTA powołując się na słowa Csaba Balogha, sekretarza stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych i Handlu Węgier.Mamy bliskie relacje z węgierską niskokosztową linią lotniczą Wizz Air. Omawiamy możliwość otwarcia bezpośrednich lotów na Białoruś. Być może w przyszłym roku Wizz Air wyśle ​​swoich przedstawicieli do Mińska, aby rozpocząć praktyczną pracę - powiedział Csaba Balogha.


Balogha zaznaczył, że loty bezpośrednie między krajami są bardzo ważne dla rozwoju turystyki oraz biznesu. Wizz Air mógłby na początku uruchomić loty z Budapesztu do Mińska, a w przyszłości założyć także spółkę córkę na Białorusi i zaoferować loty do innych europejskich krajów. 

Białoruś jest jednym z ostatnich europejskich krajów z małą obecnością linii niskokosztowych. Kraj powoli otwiera się na turystów i łagodzi reguły wizowe dla obywateli innych krajów. 
gość_4f30e - Profil
gość_4f30e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie