×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Adria Airways zawiesza loty do Warszawy


Adria Airways zawiesza loty z Lublany do Bukaresztu, Kijowa i Warszawy. Bilety na rejsy na tych trasach nie są już dostępne w systemie rezerwacyjnym przewoźnika.


Połączenia z Lublany do Warszawy i Kijowa zgodnie z planem miały być wykonywane trzy razy w tygodniu, natomiast rejsy do Bukaresztu - dwa razy w tygodniu. Loty do stolicy Ukrainy zostały zainaugurowane w poprzednim sezonie zimowym. Do Bukaresztu przewoźnik latał od marca br. Adria najdłużej latała z Warszawy, bo od 2014 r. 

Teraz na tej trasie obecny będzie tylko LOT, z którym słoweński przewoźnik ma podpisaną umowę code-share. Było to jedyne funkcjonujące połączenie Adrii do Polski, tym samym przewoźnik znika z polskiego nieba.


Nieznany jest dalszy los tych połączeń, nie wiadomo czy powrócą one w sezonie letnim 2019 r. Nie podano także przyczyny ich zawieszenia. 

Historia połączenia z Warszawy do Słowenii jest pełna zawieszeń i wznowień tego kierunku. W 2011 roku przewoźnik zawiesił rejsy, po czym wznowił je pół roku później. Rok później zawieszenie i odwieszenie znów się powtórzyło. Od 31 marca 2018 r. przewoźnik oferował sześć rejsów tygodniowo między Warszawą a Lublaną.


gość_a8f80 - Profil
gość_a8f80
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie