×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair z 7 proc. wzrostem ruchu w październiku


Ryanair opublikowała dane statystyczne za październik 2018 r. z których wynika, że przewoźnik zanotował 7 proc. wzrost ruchu.


Ruch lotniczy Ryanaira wzrósł o 7 proc. do 12,6 mln pasażerów przy współczynniku wypełnienia 96 proc. Linie Laudamotion przewiozły 0,5 mln pasażerów przy współczynniku wypełnienia 89 proc. Całkowity ruch Ryanaira i Laudamotion wyniósł 13,1 mln pasażerów. - Niestety w październiku ponad 300 lotów zostało odwołanych z uwagi na 5-dniowy strajk agentów handlingowych na lotnisku Zaventem w Brukseli, złe warunki atmosferyczne oraz braki kadrowe wśród kontrolerów ruchu lotniczego w Wielkiej Brytanii, Francji oraz Niemczech. Ryanair wykonał łącznie ponad 71,400 lotów, a nasza punktualność wyniosła ponad 80%. Ryanair nadal będzie oferował loty w najniższych cenach z najwyższą punktualnością wśród największych przewoźników w UE - mówi Kenny Jacobs z Ryanaira.


gość_9477d - Profil
gość_9477d
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie