×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Etihad z nową klasą ekonomiczną


Etihad Airways ogłosił wprowadzenie nowej klasy ekonomicznej - Economy Space. W ramach której pasażerowie zyskają dostęp do większej przestrzeni na nogi. Pozostałe usługi będą takie same jak w standardowej klasie ekonomicznej.Odległość między fotelami w nowej klasie wyniesie 36 cali (o 5 więcej niż zwykle). Do grudnia br. linia wprowadzi to udogodnienie w 10 airbusach A380, w których liczba foteli objętych tą klasą ma wynieść 80.

Do końca 2019 r. Economy Space będzie zamontowana również w 12 boeingach 777 oraz 21 boeingach 787 Dreamliner. Dodatkowa opłata za przelot w tej klasie różni się w zależności od trasy. Przykładowo pasażer podróżujący z Abu Zabi do Nowego Jorku zapłaci dodatkowe 180 dolarów w jedną stronę.

To kolejna płatna opcja w ofercie arabskiego przewoźnika, obok możliwości zablokowania siedzenia obok w klasie ekonomicznej czy chociażby możliwości zamówienia pidżamy z pierwszej klasy.
gość_592f6 - Profil
gość_592f6
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie