Air Serbia przywróci darmowy poczęstunek

Piotr Golianek - Profil Piotr Golianek
06 listopada 2018 12:26
2 komentarze
Air Serbia ponownie wprowadza darmowy poczęstunek dla wszystkich pasażerów w klasie ekonomicznej i ulepsza swój produkt klasy biznesowej zaledwie dziewięć miesięcy po decyzji o zmniejszeniu oferty usług pokładowych na lotach wewnątrzeuropejskich.
Reklama

Wcześniej w tym roku, Air Serbia wprowadziła płatne posiłki dla większości taryf w klasie ekonomicznej. Pod wpływem dużej krytyki przewoźnik zaczął oferować darmową wodę dla wszystkich pasażerów. Teraz linia zdecydowała się na przywrócenie bezpłatnego poczęstunku dla wszystkich podróżujących niezależnie od taryfy. Jednocześnie przewoźnik zwiększył ofertę płatnych posiłków i przekąsek.


Natomiast w klasie biznes pasażerowie otrzymają dużo większy wybór napojów bezalkoholowych i alkoholowych oraz nowe menu à la carte zawierające ciepłe i zimne posiłki w zależności od kierunku lotu i pory dnia.

Na jedynej long-haulowej trasie do Nowego Jorku oferta pozostanie niezmieniona.


Reklama

Ostatnie komentarze

jsg 2018-11-06 13:41   
jsg - Profil jsg
Taryfy w JU do niskich nie należą (nawet w białej trafyfie), zatem pasażerowie, którzy je placą oczekują czegoś więcej. Ciekawe czy JU przywroci bezplatny check-in na lotniskach w białej taryfie?
Blazej UK 2018-11-06 12:35   
Blazej UK - Profil Blazej UK
„Na jednej long-haulowej trasie do Nowego Jorku oferta pozostanie niezmieniona”
Ludzie czy w tej redakcji ktoś czyta to co publikuje. Przestańcie pisać angielskie słowa w polskiej wersji. Wy jesteście portal lotniczy czy może jakiś magazyn typu Pudelek Air. Czy tak trudno napisać.
Na jedej trasie typu long-haul do Nowego Jorku oferta pozostanie bez zmian.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama