×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair rozpoczął loty z Krakowa do Lwowa


Ryanair zainaugurowała wczoraj (30.10) loty ze Lwowa m.in. do Krakowa. Ukraińskie lotnisko jest drugim po Kijowie ukraińskim miastem w siatce połączeń irlandzkiej linii.Loty na trasie Kraków - Lwów będą realizowane trzy razy w tygodniu - we wtorki, czwartki i w soboty. Irlandzka linia poleci ze Lwowa również do Dusseldorfu-Weeze, Londynu-Stansted, Memmingen i Modlina (trzy loty tygodniowo).

Irlandzka linia szacuje, że z nowych połączeń skorzysta ok. 250 tys. pasażerów rocznie.


- Dziś jesteśmy świadkami rozwoju rynku lotniczego na Ukrainie, szczególnie we Lwowie, z którego loty stają coraz bardziej przystępne cenowo. W ten sposób spełniły się marzenia wielu Ukraińców o tanim lataniu - powiedziała Tetyana Romanovska, dyrektor portu lotniczego we Lwowie. 

Ryanair to kolejna nisko-kosztowa linia obecna na lwowskim lotnisku. Z portu lotniczego im. Daniela Halickiego we Lwowie lata już Wizzair (m.in. do Katowic, Gdańska i Wrocławia) i Ernest Airlines - do kilku miast we Włoszech. Władze lotniska szacują że w tym roku z portu skorzysta ponad 1,65 mln pasażerów.

Fot. Ryanairgość_9b3c2 - Profil
gość_9b3c2
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie