×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Szkocki browar zorganizuje przelot dla smakoszy piwa


Międzynarodowy browar BrewDog zorganizuje przelot dla smakoszy piwa już w lutym 2019 roku.Lot z Londynu do Columbus w Ohio w Stanach Zjednoczonych będzie stanowić tylko początek wycieczki. Od 21 do 25 lutego 2019 roku podróżni zwiedzą lokalny browar i muzeum producenta. Podczas lotu serwowane mają być rzemieślnicze przysmaki produkcji BrewDog, przekąski oraz inne napoje. Atmosferę relaksu i zabawy ma dopełniać odpowiednia muzyka na pokładzie.


Koszt całej wycieczki wynosi 1600 dolarów (około 6100 złotych). Lot będzie obsłużony boeingiem 767 z 210 miejscami na pokładzie.

 - Na razie organizujemy naszą dziewiczą podróż, ale jeśli pojawi się zapotrzebowanie na kolejne, to chcielibyśmy zaprezentować większej liczbie koneserów piwa miejsce, w którym warzymy nasz złocisty napój. Chcielibyśmy zaoferować podróż do naszej ojczyzny w Szkocji, aby pokazać naszej dalszej rodzinie, skąd pochodzimy - powiedziała Sarah Warman, rzecznik prasowy BrewDog.gość_82727 - Profil
gość_82727
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie