Ryanair zainaugurował loty do Bośni i Hercegowiny

Damian Tobór - Profil Damian Tobór
31 października 2018 09:13
Irlandzkie linie Ryanair zainaugurowały wczoraj (30.10) loty do Banja Luki ze Sztokholmu-Skavsty. Bośnia i Hercegowina stała się 37. krajem w siatce przewoźnika.
Reklama

Poza lotami do stolicy Szwecji, Ryanair zainaugurował wczoraj również loty z Banja Luki do niemieckiego Memmingen. W piątek linia rozpocznie również loty do belgijskiego Charleroi. Wszystkie wymienione trasy będą realizowane dwa razy w tygodniu, w sezonie zimowym 2019 r. Loty między Banja Luką a Sztokholmem-Skavstą odbywają się według następującego rozkładu:
  • FR 7902 Sztokholm-Skavsta 07:40 - Banja Luka 10:10 (-2----6-)
  • FR 7903 Banja Luka 10:35 - Sztokholm-Skavsta 13:05 (-2----6-)

- Cieszę się, że mogę podzielić się moim szczęściem z uruchomienia pierwszych lotów Ryanaira z lotniska w Banja Luce z obywatelami Republiki Serbskiej i Bośni i Hercegowiny. Ten historyczny moment sprawi, że nasza komunikacja z Europą i światem będzie łatwiejsza co będzie miało ogromny wpływ na trendy gospodarcze w naszym regionie i poza nim - powiedział Duško Kovačević, zastępca dyrektora generalnego lotniska w Banja Luce.

Banja Luka to drugie co do wielkości miasto Bośni i Hercegowiny i nieoficjalna stolica Republiki Serbskiej (jednej z dwóch części składowych tego bałkańskiego państwa). Poza Ryanairem na lotniska w Banja Luce lata jedynie Air Serbia (do Belgradu) oraz linia Aviolet, wykonująca sezonowo loty czarterowe do tureckiej Antalyi.

Fot. Ryanair, Pixabay (okładka)
Reklama
W tym temacie przeczytasz
Brak wiadomości
Pasazer.com na Facebooku
...wczytuję...

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama