×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Qatar Airways poleciał dreamlinerem z Warszawy


Qatar Airways zwiększyły dostępność na lotach z Warszawy wprowadzając na stałe do rozkładu boeinga 787. Dreamliner będzie obsługiwał jeden z dwóch codziennych rejsów z Lotniska Chopina.


Wprowadzenie nowego samolotu jest wyrazem zaangażowania linii lotniczej w działalność na rynku polskim. Od czasu inauguracyjnego lotu do Warszawy w grudniu 2012 r. liczba pasażerów podróżujących z Warszawy stale rośnie

Nasze loty do Warszawy cieszą się wyjątkową popularnością od momentu urochomienia tego połączenia. Na przestrzeni ostatnich pięciu lat stopniowo zwiększaliśmy swoją dostępność, oferując dodatkowe loty, a teraz cieszymy się, że możemy zaoferować naszym pasażerom samolot najnowszej generacji o większej zdolności przewozowej – Boeing 787 Dreamliner. Od 2012 r. zapewniamy dla pasażerów z Polski wygodne połączenia w ramach naszej ciągle rozwijającej się siatki połączeń z jedną komfortową przesiadką w Dosze - mówi Akbar Al Baker, dyrektor generalny Grupy Qatar Airways. 


Dreamliner linii Qatar Airways posiada łącznie 254 siedzenia . W klasie biznes znajdują się 22 siedzenia w konfiguracji 1-2-1 oferując wszystkim pasażerom bezpośredni dostęp do korytarza. Pasażerowie mogą podróżować na w pełni rozkładanych fotelach lub produktywnie wykorzystać czas lotu dzięki usługą łączności dostępnych na pokładzie.

Innowacyjny system Oryx One zapewniający rozrywkę i komunikację podczas lotu, wyposażony w intuicyjny panel z ekranem dotykowym, oferuje pasażerom łatwy dostęp do 4000 filmów, seriali i gier . System rozrywki jest dostępny zarówno w klasie biznes jak i w klasie ekonomicznej. Ponadto, pokładowa sieć Wi-Fi w łatwy sposób umożliwia pozostanie w kontakcie z przyjaciółmi, rodziną lub klientami na wszystkich kontynentach.

Podczas przesiadki na lotnisku Hamad International w Doha, pasażerowie mogą skorzystać z oferty ponad 70 sklepów oferujących niespotykany wybór produktów najlepszych marek. Na terenie lotniska znajduje się również hotel z basenem, korty do squasha i spa. Hamad International oferuje również dla pasażerów klasy biznes jeden z największych na świecie i najbardziej luksusowych salonów biznesowych - Al Mourjan.


gość_71343 - Profil
gość_71343
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie