×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Iberia: Więcej lotów do Ameryki Łacińskiej


Iberia ogłosiła dalsze plany swojej ekspansji w Ameryce Łacińskiej. Po zwiększeniu liczby lotów do Buenos Aires, Meksyku, Santiago de Chile, Gwatemali i San Salwador, linia wprowadzi kolejne korekty w rozkładzie na przyszłoroczne lato.


W czerwcu br. Iberia zwiększyła z czterech do pięciu tygodniowo liczbę lotów między Madrytem a Rio de Janeiro. W lipcu przyszłego roku liczba rejsów do drugiego największego miasta Brazylii po raz kolejny ulegnie zmianie - tym razem przewoźnik zaproponuje pasażerom codzienne rejsy.

Częstotliwość lotów w szczycie sezonu letniego zostanie zwiększona także w przypadku lotów do Montevideo z obecnych pięciu do siedmiu tygodniowo oraz w przypadku lotów do Quito, gdzie zamiast sześciu lotów tygodniowo pasażerowie będą mieli do wyboru loty w każdy dzień tygodnia. 


Ponadto, oprócz wprowadzenia zmian na swoich trasach do Ameryki Łacińskiej, Iberia ponownie uruchomi w przyszłym sezonie letnim loty do San Francisco oraz wprowadzi swój najnowszy szerokokadłubowy samolot - airbusa A350 - na trasy do Buenos Aires oraz Chicago. Będą to dwa kolejne miasta do których klienci hiszpańskiej linii będą mogli polecić tym samolotem - obecnie A350 lata jedynie między Madrytem a Nowym Jorkiem-JFK.

Z kolei podróżujący do Johannesburga i Hawany przy rezerwacji biletów będą mieli do wyboru oprócz klasy ekonomicznej i klasy biznes także klasę ekonomiczną premium, dzięki wprowadzeniu na wymienione trasy airbusów A330-300 wyposażonych we wspomnianą klasę podróży.

fot. Airbus


gość_9477d - Profil
gość_9477d
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie