Iberia: Więcej lotów do Ameryki Łacińskiej

Bartłomiej Morga - Profil Bartłomiej Morga
29 października 2018 09:00
Iberia ogłosiła dalsze plany swojej ekspansji w Ameryce Łacińskiej. Po zwiększeniu liczby lotów do Buenos Aires, Meksyku, Santiago de Chile, Gwatemali i San Salwador, linia wprowadzi kolejne korekty w rozkładzie na przyszłoroczne lato.
Reklama

W czerwcu br. Iberia zwiększyła z czterech do pięciu tygodniowo liczbę lotów między Madrytem a Rio de Janeiro. W lipcu przyszłego roku liczba rejsów do drugiego największego miasta Brazylii po raz kolejny ulegnie zmianie - tym razem przewoźnik zaproponuje pasażerom codzienne rejsy.

Częstotliwość lotów w szczycie sezonu letniego zostanie zwiększona także w przypadku lotów do Montevideo z obecnych pięciu do siedmiu tygodniowo oraz w przypadku lotów do Quito, gdzie zamiast sześciu lotów tygodniowo pasażerowie będą mieli do wyboru loty w każdy dzień tygodnia.


Ponadto, oprócz wprowadzenia zmian na swoich trasach do Ameryki Łacińskiej, Iberia ponownie uruchomi w przyszłym sezonie letnim loty do San Francisco oraz wprowadzi swój najnowszy szerokokadłubowy samolot - airbusa A350 - na trasy do Buenos Aires oraz Chicago. Będą to dwa kolejne miasta do których klienci hiszpańskiej linii będą mogli polecić tym samolotem - obecnie A350 lata jedynie między Madrytem a Nowym Jorkiem-JFK.

Z kolei podróżujący do Johannesburga i Hawany przy rezerwacji biletów będą mieli do wyboru oprócz klasy ekonomicznej i klasy biznes także klasę ekonomiczną premium, dzięki wprowadzeniu na wymienione trasy airbusów A330-300 wyposażonych we wspomnianą klasę podróży.

fot. Airbus
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama