×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Laudamotion poleciał z Krakowa do Wiednia


Linie Laudamotion zainaugurowały w niedzielę połączenie z Krakowa do Wiednia. To pierwsza trasa obsługiwana przez tego przewoźnika z Polski.Pomimo deszczowej pogody i nisko zawieszonej podstawy chmur, która zmusiła w niedzielę samoloty Ryanaira i Lufthansy do lądowania w Katowicach, airbus A321 należący do Laudamotion przyziemił o 13:28 w Balicach bez większych problemów i po dojechaniu na płytę postojową, został przywitany tradycyjnym salutem wodnym.


Okolicznościową wstęgę przecięli: Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport; Mario Schoell z Laudamotion Ground Operation; Krzysztof Mazur, dyrektor krakowskiego oddziału LS Airport Services oraz załoga rejsu. Pasażerowie otrzymali pamiątkowe certyfikaty, a załoga samolotu przekazała przedstawicielom lotniska tort.


Godzinę później, dokładnie o 14:34 maszyna ponownie wzbiła się w powietrze.

Laudamotion jest drugim, obok Austrian Airlines, przewoźnikiem operującym ze stolicy Małopolski do Wiednia. Niskokosztowe linie operują na tej trasie cztery razy w tygodniu.

fot. Bartłomiej Morgagość_82727 - Profil
gość_82727
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie