×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair: Porozumienie z hiszpańskim związkiem zawodowym


Ryanair poinformował o porozumieniu z hiszpańskim związkiem zawodowym pilotów SEPLA. Umowa obejmie wszystkich pilotów zatrudnionych w Hiszpanii bezpośrednio w Ryanair.Negocjacje z SEPLA na temat układu zbiorowego pracy zgodnego z hiszpańskim prawem rozpoczną się na początku listopada, a hiszpańskie prawo pracy będzie miało zastosowanie w stosunku do wszystkich pilotów Ryanaira w Hiszpanii najpóźniej do 31 stycznia 2019 r.

To kolejne porozumienie ze związkami zawodowymi po SPAC w Portugalii, BALPA w Wielkiej Brytanii i ANPAC we Włoszech dotyczących portugalskich, brytyjskich i włoskich pilotów zatrudnionych w Ryanair.

- Podpisanie umów ze związkami zawodowymi pilotów w Hiszpanii, Portugalii, Wielkiej Brytanii i Włoszech pokazuje znaczny postęp w zawieraniu porozumień związkowych z naszymi pracownikami na głównych europejskich rynkach. Nadal spotykamy się z naszymi pracownikami i ich związkami zawodowymi. Spodziewamy się, że te porozumienia zachęcą związki zawodowe personelu pokładowego zarówno w Hiszpanii, jak i Portugalii, w szczególności do usunięcia z nich pracowników konkurencyjnych linii lotniczych blokujących postęp w negocjacjach. Mamy nadzieję, że kolejne porozumienia ze związkami załóg pokładowych w Hiszpanii i Portugalii osiągniemy niebawem, czego żądają nasze załogi pokładowe w tych krajach - powiedział Eddie Wilson z Ryanaira.gość_9b3c2 - Profil
gość_9b3c2
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie