×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Rozwój koreańskich przewoźników


Linie lotnicze z Korei Południowej tylko w tym roku otworzyły lub otworzą 39 nowych połączeń.Korean Air zainaugurował dwa nowe kierunki, Asiana Airlines - trzy. Aż na 13 nowych trasach polecimy na pokładach linii Jeju Air. Pozostałe połączenia także zawdzięczamy tanim liniom lotniczym, które rozwijają się zdecydowanie najlepiej. Są to Jin Air, T’way Air, Air Busan, Eastar Jet czy Air Seoul.


Korean Air oraz Asiana skupiają się na lotach do Europy. W ubiegłym miesiącu pierwszy z nich otworzył trasę pomiędzy Seulem-Inczon (ICN) a Zagrzebiem. Są to pierwsze regularne loty pasażerskie pomiędzy Chorwacją a Azją. Z kolei na pokładzie Asiana Airlines, od ubiegłego sezonu letniego, możemy podróżować do Wenecji oraz Barcelony.

Koreańscy tani przewoźnicy duże nadzieje pokładają w trasach przede wszystkim do Japonii, Chin czy Azji Południowo-Wschodniej. Przykładowo, Eastar Jet połączył Seul z Władywostokiem i uruchomił kolejne loty do Tokio. Jednak najwięcej nowych połączeń otwieranych jest do Chin. To właśnie ten rynek przeżywa w ostatnim czasie prawdziwy lotniczy rozkwit.

Szacuje się, że w ciągu najbliższego roku liczebność flot południowokoreańskich przewoźników wzrośnie o 25 nowych samolotów. Ruch pasażerski na wszystkich lotnikach w kraju urósł w 2017 roku o ok. 8 proc.gość_0b31a - Profil
gość_0b31a
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie