WOW Air poleci do Vancouver

Bartłomiej Morga - Profil Bartłomiej Morga
23 października 2018 09:00
WOW Air ogłosiły w poniedziałek (22.10) uruchomienie nowego połączenia z Dublina do Vancouver. To pierwsze połączenie dalekodystansowe do tego kanadyjskiego miasta ogłoszone przez tanią linię lotniczą.
Reklama

Przewoźnik będzie wykonywał połączenie z czterogodzinnym międzylądowaniem w Rejkiawiku. Inauguracyjny lot przewidziano na 6 czerwca 2019.

Loty na wymienionej trasie będą realizowane sześć razy w tygodniu: w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki, piątki i niedziele, a do ich obsługi przewidziano airbusy A321neo. Najtańsze bilety będą kosztować niespełna 130 euro za lot w jedną stronę.


- Cieszymy się, że możemy zaoferować naszym irlandzkim pasażerom loty na nowej trasie do Kanady. Dodanie Vancouver do naszej siatki połączeń pokazuje nasze zaangażowanie w ciągłe udoskonalanie naszej oferty dla klientów z Irlandii - powiedziała Svanhvít Fridriksdóttir, dyrektor ds. komunikacji w WOW Air.

Vancouver jest trzecim kanadyjskim miastem, które uzyska połączenie z Dublinem, dzięki islandzkiemu przewoźnikowi. Obecnie linia lotnicza oferuje irlandzkim pasażerom tanie loty do Toronto i Montrealu - również z międzylądowaniem w Keflaviku.

Na początku tego roku WOW Air ogłosił również, że będzie obsługiwał loty z Dublina do Orlando na Florydzie. Ich start zaplanowano na 18 grudnia 2018 roku.


fot. Dominik Sipiński
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama