×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


WOW Air poleci do Vancouver


WOW Air ogłosiły w poniedziałek (22.10) uruchomienie nowego połączenia z Dublina do Vancouver. To pierwsze połączenie dalekodystansowe do tego kanadyjskiego miasta ogłoszone przez tanią linię lotniczą.


Przewoźnik będzie wykonywał połączenie z czterogodzinnym międzylądowaniem w Rejkiawiku. Inauguracyjny lot przewidziano na 6 czerwca 2019.

Loty na wymienionej trasie będą realizowane sześć razy w tygodniu: w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki, piątki i niedziele, a do ich obsługi przewidziano airbusy A321neo. Najtańsze bilety będą kosztować niespełna 130 euro za lot w jedną stronę.


- Cieszymy się, że możemy zaoferować naszym irlandzkim pasażerom loty na nowej trasie do Kanady. Dodanie Vancouver do naszej siatki połączeń pokazuje nasze zaangażowanie w ciągłe udoskonalanie naszej oferty dla klientów z Irlandii - powiedziała Svanhvít Fridriksdóttir, dyrektor ds. komunikacji w WOW Air.

Vancouver jest trzecim kanadyjskim miastem, które uzyska połączenie z Dublinem, dzięki islandzkiemu przewoźnikowi. Obecnie linia lotnicza oferuje irlandzkim pasażerom tanie loty do Toronto i Montrealu - również z międzylądowaniem w Keflaviku.

Na początku tego roku WOW Air ogłosił również, że będzie obsługiwał loty z Dublina do Orlando na Florydzie. Ich start zaplanowano na 18 grudnia 2018 roku.


fot. Dominik Sipiński


gość_71343 - Profil
gość_71343
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie