×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Norwegian: Wiatr przewrócił schody i wyrwał drzwi


Silny podmuch wiatru spowodował przewrócenie schodów wejściowych i wyrwanie drzwi w samolocie stojącym na płycie lotniska.Do incydentu doszło w niedzielne popołudnie (21.10) na lotnisku Harstad/Narvik (EVE), skąd samolot miał wystartować do Oslo-Gardermoen. Informację otrzymaliśmy od czytelnika przez platformę "Daj znać".


- Incydent miał miejsce po zakończonym boardingu. Nagły, silny podmuch wiatru przewrócił przednie schody samolotu. Uszkodził także drzwi, których nie dało się już zamknąć. Obsługa lotniska podstawiła nowe schody, po których pasażerowie wyszli z samolotu. Nikt ze znajdujących się na pokładzie ani na płycie lotniska nie ucierpiał. Nie potrafię na razie odpowiedzieć na pytanie jak do tego doszło. Będziemy szczegółowo analizować to zdarzenie - powiedziała Anne Britt Bekken, szefowa lotniska Harstad/Narvik.

Okazało się, że przewrócone schody były większe od standardowych oraz dostosowane do transportu wózków dla osób niepełnosprawnych. Według doniesień pasażerów, drzwi samolotu trzymały się kadłuba tylko na jednym zawiasie.

Osoby, które nie odleciały pechowym samolotem, oczekiwały na kolejne loty do Oslo.gość_39fec - Profil
gość_39fec
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie