×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT pozyskał kolejne dwa boeingi 737 od GetJet


Polskie Linie Lotnicze LOT pozyskały kolejne dwa samoloty do zapewnienia ciągłości operacji w związku z trwającą akcją protestacyjną. Przewoźnik zapewnia, że sytuacja operacyjna jest pod kontrolą.


W ramach umowy ACMI Polskie Linie Lotnicze LOT pozyskały kolejne dwa samoloty od litewskiej linii GetJet. Umowy przewidują, że samoloty latają z pasażerami LOT-u do niedzieli, ale z opcją przedłużenia na kolejne dni, jeśli będzie taka potrzeba operacyjna.

Boeing 737-300 jest zaplanowany na rejsy z Warszawy m.in. do Norymbergi, Koszyc i Monachium, zaś boeing 737-400 będzie latał do Rzeszowa, Bukaresztu i Wiednia.

Sytuacja operacyjna jest pod kontrolą. Samoloty pozyskaliśmy w celu wzmocnienia siatki i utrzymania ciągłości połączeń w obliczu zakłóceń ruchu, gdyby się miały pojawić. Pozyskiwanie dodatkowych samolotów wynika z chęci utrzymania punktualności i regularności rejsów - mówi w rozmowie z Pasazer.com Konrad Majszyk, ekspert PR PLL LOT.

gość_a9027 - Profil
gość_a9027
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie