×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT pozyskał kolejne dwa boeingi 737 od GetJet


Polskie Linie Lotnicze LOT pozyskały kolejne dwa samoloty do zapewnienia ciągłości operacji w związku z trwającą akcją protestacyjną. Przewoźnik zapewnia, że sytuacja operacyjna jest pod kontrolą.W ramach umowy ACMI Polskie Linie Lotnicze LOT pozyskały kolejne dwa samoloty od litewskiej linii GetJet. Umowy przewidują, że samoloty latają z pasażerami LOT-u do niedzieli, ale z opcją przedłużenia na kolejne dni, jeśli będzie taka potrzeba operacyjna.

Boeing 737-300 jest zaplanowany na rejsy z Warszawy m.in. do Norymbergi, Koszyc i Monachium, zaś boeing 737-400 będzie latał do Rzeszowa, Bukaresztu i Wiednia.

Sytuacja operacyjna jest pod kontrolą. Samoloty pozyskaliśmy w celu wzmocnienia siatki i utrzymania ciągłości połączeń w obliczu zakłóceń ruchu, gdyby się miały pojawić. Pozyskiwanie dodatkowych samolotów wynika z chęci utrzymania punktualności i regularności rejsów - mówi w rozmowie z Pasazer.com Konrad Majszyk, ekspert PR PLL LOT.

gość_c5d3f - Profil
gość_c5d3f
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie