×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair z drugą bazą operacyjną w Berlinie


W kwietniu 2019 roku Ryanair otworzy swoją 10. bazę w Niemczech. Będzie to jednocześnie już druga baza operacyjna w stolicy kraju.


W środę (17.10) Ryanair przedstawił niemiecki rozkład na najbliższy sezon letni oraz ogłosił uruchomienie swojej drugiej berlińskiej bazy na lotnisku Tegel. Będzie to już 10. niemiecki port lotniczy, w którym bazować będą samoloty przewoźnika.

- Z radością ogłaszamy nasz rozkład dla Niemiec na lato 2019 z 24 nowymi kierunkami, dzięki którym będziemy oferować w sumie 280 połączeń i przewozić każdego roku 20 milionów pasażerów z 14 niemieckich lotniskOtworzymy także w Niemczech naszą 10. nową bazę w Berlinie-Tegel, z 4 samolotami i będziemy wciąż zwiększać liczbę pasażerów, liczbę połączeń, ruch turystyczny i ilość miejsc pracy w Niemczech - powiedział Michael O’Leary, prezes linii Ryanair.


W kwietniu 2019 roku Ryanair umieści na największym berlińskim lotnisku 4 samoloty i zainwestuje tam 400 milionów dolarów. Otworzy ponadto dwie nowe trasy - samoloty będą latać na grecką Kefalonię i do Paphos na Cyprze dwa razy w tygodniu. Dzięki tym inwestycjom Ryanair chce przewozić milion pasażerów rocznie z lotniska Tegel.

Przewoźnik posiada już w Berlinie swoją bazę operacyjną - na lotnisku Schonefeld, skąd lata na ponad 45 trasach. 

Także z innych lotnisk w Niemczech przewoźnik uruchomi nowe połączenia, których w sumie będzie 24. Bilety są dostępne w sprzedaży, a ich ceny mają zaczynać się od 14,99 euro.
gość_69048 - Profil
gość_69048
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie